Kalın Kaş Şekli İçin İpuçları!

A+
A-
Kalın Kaş Şekli İçin İpuçları!

Kalın Kaş için neler yapılabilir hep birlikte inceleyelim.

Her nekadar güzel bir yüze güzel saçlara sahip olsakta kaş şeklimiz tüm görüntümüzü bir anda değiştirebilir.Sizde seksi ve kalın kaşlarınız olmasını istiryosanız ufak öneriler ile değişime hazır olun.

Kaşlarınıza kalın şekli vermek için kaşlarınızın doğal şeklini belirleyip kahverengi kaş kalemi ile ve far yardımı ile kaşlarınızı belirgin hala getirin.Daha sonra fırça veya pamuk yardımı kaşlarınıza iyice yedirin.Daha önce ki kaş boyama yöntemlerinde kaşlardan daha açık renk kalemlerin kullanılması öneriliyordu ama artık kalın kaş modellerinde bu kural yok.En doğal hali yakalamak için saçlarınızın rengiyle uyum sağlaması da önemli.Kaşınızın kenarlarındaki renk bulaşıklarını ten rengi kapatıcı ile giderin.Kaşınızın sert durmasını önlemek için haif kahverengi far ile gölgelendirip dağıtabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüz Şekline Göre Doğru Kaş Şekli Nasıl Belirlenir? başlıklı makalemizde Doğru Kaş Şekli Nasıl Belirlenir, yüz şekilleri için kaş modelleri ve yüz şekillerine göre kaş hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.