Keten Gömlek Modelleri

Keten Gömlek Modelleri

Her mevsimde kullanabileceğiniz hem çok rahat hem de çeşitli kombinler yapabileceğiniz bir gömlek arıyorsanız keten gömlek modelleri tam bu iş için uygundur. Duruşu ve rahatlığı ile tekrar tekrar giymek isteyeceğiniz keten gömlekler dolabınızın vazgeçilmezi olacaktır. Özellikle de rengini ve modelini çok sevdiğiniz zaman vazgeçmek istemeyeceksiniz. Keten gömlek modelleri hem erkekler için hem de kadınlar için uygundur. Dilerseniz bir tişörtün üstüne dilerseniz de sade bir şekilde tercih edebilirsiniz. Kombininizi yaparken keten gömleğin duruşu çok önemlidir. Eğer bol bir keten gömlek tercih ettiyseniz altınıza dar pantolon giymek daha güzel olacaktır. Eğer illa pantolonumda bol olsun derseniz gömleğinizin küçük bir kısmını içine sokarak küçük ama etkili bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu şekilde etkili tüyoları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Keten Gömlek Modelleri

Kadın Keten Gömlek Modelleri

Dolabınızda kıyafetin olmadığını düşünüyorsanız gömlekler günün kurtarıcı olabilmektedir. En ufak bir dokunuşla gömleğin üzerinizdeki duruşunu değiştirebilirsiniz. Mesela gömleği bir tişörtün ya da askılının üzerine tercih edebilir ya da gömleğin önünü bağlayabilirsiniz. Tek bir gömlekle çeşitli kombinler yapılabilir. Kadın keten gömlek modelleri için kombin yaparken önemli olan gömleğin nasıl kesim olduğudur. Eğer kolları yarasa kesimse o gömleği tamamıyla oversize olarak tercih etmelisiniz. Önünü bağlamak gibi basit adımlar gömleğin duruşunu kötü etkiler. Uyumlu bir renk pantolon ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hem çok şık hem de çok rahat görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Keten Gömlek Modelleri

Erkek İçin Keten Gömlekler

Çoğu erkek keten gömlekleri kadınlar için sansa da aslında erkek için keten gömlekler oldukça moda. Hem duruşu hem de rahatlığı ile bu gömlekler erkeklerinde favorileri arasında. Erkeklerde keten gömlekler ile kombin yaparken tişörtlerin üzerine tercih edebilir. Böylece daha şık bir görünüm elde edebilirler. Seçeceğiniz her bir parçanın rengi uyumlu olmalıdır. Gömleğinde tişörtünde pantolonunda rengi ne çok aynı olmalı ne de zıt renklerde olmalı. Hepsinin bir uyum içerisinde görünmesi önemlidir. Eğer tişörtsüz bir şekilde sadece gömleği giyecekseniz, gömleği pantolonunuzun içine sokabilirsiniz. Böylece daha şık ve profesyonel görünüm elde edebilirsiniz.

Keten Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Keten Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.