2019 Yılı Çiçekli Elbise Modelleri

2019 Yılı Çiçekli Elbise Modelleri

Hem yazlık hem de kışlık elbiselerde sıklıkla kullanılan çiçek deseni genel olarak bahar aylarında tercih edilen bir modeldir. Mini, midi ve uzun elbiselerde çiçek desenleri elbise kesimlerine ekstra bir güzellik katmaktadır. Birçok tarzı var olan çiçekli elbise modelleri bayanların zevki ve rahatlığına göre tercih edilmektedir.

Çiçekli Elbiseler Nerelerde Giyilir?

Girilen ortama ve günlük hayatta kullanmak için elbise seçen bayanlar, bu elbiselerin modeli ve desenlerine dikkat etmektedirler. Tercih edilebilir elbiseler;

  • Çiçekli Mini Elbiseler: Diz üstü eteğiyle dikkat çeken bir elbise çiçek modelleriyle süslendiğinde bayanlar tarafından topuklu ayakkabı ile kombin yapılarak özel gün veya kutlamalarda kullanılabilir.
  • Omuzları Açık Elbiseler: Biraz dikkat çekmeyi seven bayanların tercih ettiği omuzlarından açık çiçekli elbise modelleri kokteyl, düğün veya özel bir buluşma için tercih edilebilir.
  • Uzun Elbise Modelleri: Genel olarak vücudu saran uzun kıyafetler daha resmiyet gerektiren yerlerde tercih edilmektedir. Elbise üzerine serpiştirilen çiçek desenleri elbiseye hareketlilik kazandırarak çekici olmaktadır.
  • Tül Elbiseler: Genel olarak yaz aylarında tercih edilen tül elbiseler düz renk yerine üzerinde çiçek desenleri ile ayrı bir hava kazanıp, bayanlardaki aksesuarlar ile uyum sağlayarak çekici bir görünüm sağlamaktadır.
  • Kalem Etekli Elbiseler: Genel olarak resmi çalışanların tercih ettiği diz üstü kalem etekli elbiseler üzerine aktarılan çiçek desenleri yüksek topuk ayakkabı ile kombin yapıldığında iş yeri veya kutlamalarda tercih edilebilir.

Çiçek Modelli Elbiseler Neden Tercih Edilir?

Bayanlar giydikleri elbiselerle diğer aksesuarlarının uyumlu olmasına özen göstermektedir. bu nedenle düz renk bir elbise yerine çiçekli elbise modelleri tercih ederek bu uyumu rahat bir şekilde yakalamaktadır. Çanta, kemer, toka, cüzdan ya da ayakkabı seçiminde daha özgür davranabilir.

Bir önceki yazımız olan Bayan Kazak Modelleri 2019 başlıklı makalemizde bayan kazak, bayan kazak 2019 ve bayan kazak kombini hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.