Renkli Bayan Pantolon Modelleri

A+
A-
Renkli Bayan Pantolon Modelleri

Erkeklerin genel kıyafeti olsa da en az erkekler kadar kadınlar da pantolon giyerler. Dişiliğin simgesi olan etek ve elbiselerden sıkılan bayanlar pantolonlara dönüş yaparlar. Pantolonlarla daha rahat hareket edildiği için iş ortamında pantolonlar tercih edilir. İş ortamında dişilik göz ününde olmasın diye bayanlar kendilerini pantolon giyerek daha rahat hissederler. Etekler giyiliyorsa da boyları genelde diz altı olur. Okullarda da artık serbest kıyafet yönetmeliği geldiği için kız öğrenciler pantolon giymeye başladılar.

Pantolonlar önceden birkaç model ve birkaç renkten ibaretti. Artık o dönem kapantı. Şimdi moda çok şık pantolonlarla dolu. Renkli bir kişiliğiniz varsa tabiki renkli giyinmek isteyecekseniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında rengârenk olma isteği hepimizde vardır. Birçok tekstil markası da bu talebi bildiklerinden çok renkli modelleri piyasaya sürerler. Bahar geldiğinde yeşil, sarı, hardal,mavi, nar çiçeği, turuncu gibi canlı renkler kıyafetlerimizi süsler. Yaz ayında ise açık renkler ve çiçek desenli pantolonlar çok tercih edilir.

Renkli pantolonlarda İspanyol paça pantolonlar çok sevilir. Biliyoruz ki moda hep geçmişi modernleştirerek hayatımıza sokar. 70’li 80’ li yılların moda pantolonları şimdilerde de moda. İspanyol paça pantolonlar da o dönemin en sevilen pantolonlarıdır. Artık bir de rengârenk olunca ayrı bir hava kazandılar. Üstünüze giyeceğiniz bluz veya gömlek koyu renkse pantolon olarak canlı bir renkte pantolon güzel olacaktır. Tunik giymeyi sevenler de altlarına renkli bir dar paça pantolon giyerek şık bir görünüme kavuşurlar.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.