Keten Elbise Modelleri

Keten Elbise Modelleri

Her yaz hem güzelliği ile hem de rahatlığıyla keten elbiseler tercih edilmektedir. Özellikle de midi boy keten elbise modelleri için en popüler olanıdır. Hem düğünde hem de günlük yaşantınızda giyebileceğiniz bu elbiseleri kesinlikle çok seveceksiniz. Farklı renklerde ve farklı modellerde olan bu keten elbise modelleri için uygun kombini yapmakta zorlanabilirsiniz. Eğer bir davete ya da düğün gibi şık yerlerde bu elbiseyi tercih edecekseniz stiletto tercih edebilirsiniz. Ama aksine günlük gezmeye gidecekseniz o zaman bir babet ya da rahat olabileceğiniz bir sandalet giyebilirsiniz. Keten elbiselerin genel olarak sade bir duruşu olduğu için makyajınızı ve saçınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. Böylece çok şık olacaksınız.

Keten Elbise Modelleri

Düğmeli Keten Elbise Modelleri

Keten elbiselerin çeşit çeşit olduğunu söylemiştik. Bu çeşitlilerden biride düğmeli keten elbise modelleri. Bu elbise modelinde yakadan başlayıp, eteğe kadar inen düğmeler vardır. Bu hem çok şık bir görünüm sağlamakta hem de iş için profesyonel görünmektedir. Bu elbise modelini günlük hayatta bir babet ile tercih edebilirsiniz. Ama bir davette giyecekseniz ya da işe giderken giyecekseniz stiletto ile tercih etmek sizi daha güzel gösterecektir. Ayrıca düğmeli keten elbiselerde genelde kemer olmaktadır. Kemerin çok büyük olmamasına ve elbiseden çok ayrı görünmemesine dikkat etmelisiniz. Dilerseniz ayakkabının rengi ile kemerin rengini uydurabilirsiniz. Böylece oldukça güzel bir kombin oluşturmuş olursunuz.

Keten Elbise Modelleri

Sade Keten Elbiseler

Sade keten elbiseler genel olarak günlük hayatınızda giyeceğiniz elbise modelleridir. Bu elbise modelleri sade olsalar da oldukça şık ve çok rahatlardır. Genel olarak bol tercih edilir ki ekstra bir rahatlık olsun. Dilerseniz askılı ya da kısa kollu olanları tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz bu sade keten elbiselerin altına babet, sandalet ya da spor ayakkabı giyebilirsiniz. Eğer sade keten elbiselerinizi farklı modelde tercih etmek isterseniz değişik modelleri vardır. Mesela elbisenin paçasının pileli olması elbisenin değişik bir modelidir. Değişik değişik modelleri ve renkleri olsa da genel olarak keten elbiseler oldukça rahat ve şık görünüme sahiptir. Dilediğiniz takılar ile kombin yapabilir ve mükemmel görünebilirsiniz.

Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri Keten Elbise Modelleri

Bir önceki yazımız olan Düşük Bel Pantolon Modası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.