Düğün İçin Saç Modelleri

A+
A-
Düğün İçin Saç Modelleri

Düğün için saç modelleri, en özel gününüzde oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Buna ek olarak düğünün yapılacağı ortama uyum sağlayabilmeniz adına bu modelleri uygulamanızı tavsiye etmekteyiz. Örneğin düğün salonunda yapabileceğiniz modeller kısıtlıyken, açık alanda ya da kır düğününde yapabileceğiniz modeller çok daha fazladır.

Düğün için saç modelleri örgü, at kuyruğu, topuz ve birkaç klasik model ile sınırlıyken; modern gelin saç modelleri sınırsızdır. Örneğin klasik topuzunuza çiçek eklemesi yaparak; şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu içeriğimizde sizler için düğün saç modelleri konusunda fikir ve öneri vereceğiz.

Modern Gelin Başı Modelleri

Çiçekli Düğün Topuzu

En şık gelin topuz modeli klasik olan diye düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Mutlaka bu çiçekli ve şık topuz modelini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Eğer saç aksesuarına ek olarak duvak da kullanacaksanız; topuzun altından tutturabilirsiniz. Bu sayede çiçekli topuzunuz göz kamaştıracaktır.

Modern Gelin Başı Modelleri

Sade Örgülü Topuz Modeli

Romantik gelin tarzını beğeniyorsanız; size sade örgülü topuz modelini önerebiliriz. Enseden örgüler ile toplanan ve ince bir taç ile desteklenen bu model, kır düğünlerinde kullanılabilir. Buna ek olarak; nikah törenlerinde de kullanabilirsiniz.

Modern Gelin Başı Modelleri

Çiçekli Dağınık Topuz Gelin Saçı

Kır düğünlerinin ahenkine ve renkli ortamına uyum sağlamak istiyorsanız; mutlaka ama mutlaka çiçekli aksesuarlar ile desteklenen dağınık ve örgü topuz modellerini denemelisiniz. Zira bulunduğunuz ortama uyum sağlamanızın yanı sıra; oldukça şık ve göz alıcı olmanızı sağlayacak bir modeldir. Eğer yine duvak kullanmak istiyorsanız; topuzun tam altından tutturarak modeli kapatmamış olursunuz.

Modern Gelin Başı Modelleri

Taçlı Aksesuarlı Açık Gelin Saçı Modeli

Eğer straplez, düşük omuzlu, askılı ya da açık yakalı bir gelinlik modeli giyecekseniz; önleri geriye doğru taranan, dalgalı açık saç modelini kullanabilirsiniz. Bu modeli incili bir gelin tacı ile tamamlayarak, zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sadelik hiç bu kadar güzel olmamıştı!

Modern Gelin Başı Modelleri

Kahküllü Kısa Gelin Saçı Modeli

Kısa saçlıysanız ve pek fazla tercihinizin olmadığını düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Kısa saçlı gelinlerin imdadına yetişen saç aksesuarları; tam da size göre. Kaküllü ve kısa saç modeliniz ile taşlı aksesuar takabilir; bu aksesuarı da duvağınız ile destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda hem nikah töreni, hem de düğünde kullanabilirsiniz.

Düğün İçin Saç Modelleri / Galeri

Editörün Önerisi

Eğer gelin saç modelleri ile ilgileniyorsanız; modern gelin başı modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan A Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde A Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.