A Kesim Gelinlik Modelleri

A+
A-
A Kesim Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri, neredeyse her vücut tipine ve her tarza uygundur. Bunun yanı sıra düğün mekanlarına göre gelinlik modelleri arasında da mekan-model sağlayan eşsiz bir tasarımdır. Peki, A kesim gelinlikleri kimler giymeli, hangi mekanlarda giyilir ve modeller nelerdir?

A Kesim Gelinlik Nedir, Nasıl Olur?

A kesim, vücudun üst kısmından göğüsleri sararak ve toplayarak belden aşağıya doğru A harfi formunda inen gelinlik tasarımıdır. Yani bel kısmından evaze gelen etek modelli gelinlik tasarımlarına A kesim gelinlik denir.  En özel gününüzde birden fazla deneme yapmadan nokta atışı yaparak size uygun gelinliği A modeller ile bulabilirsiniz.

A Kesim Gelinlik Modelleri

A model gelinlik ya da A kesim gelinlik rahat mı diye merak eden birçok gelin adayı bulunuyor. A kesim gelinlik kesinlikle rahattır ve her bedene, her ortama uyum sağlayan nadir modellerdendir. Üstelik A keslim gelinlik modelleri kısa boylu olanları normalden çok daha uzun göstermektedir.

A Kesim Gelinlik Tasarımları / Çeşitleri

  • A Kesim Askılı Gelinlik
  • Uzun Kollu A Kesim Gelinlik
  • A Kesim Truvakar Kollu Gelinlik
  • A Kesim Sırt Dekolteli Gelinlik
  • A Kesim Kuyruklu Gelinlik

A Kesim Gelinlikler Hangi Vücut Tiplerine Uygundur?

Kum saati, armut vücut şekli ve elma vücut tipi başta olmak üzere ters üçgenden dikdörtgen vücut tipine kadar; bütün vücut tiplerinde kullanılabilir. A kesim gelinlikler, tüm vücut tipleri için oldukça uygundur. Kısa boylu ya da minyon – orta boylu olan gelin adayları; A kesim gelinlik modelini kullanabilirler. Bunun yanı sıra orta kalınlıkta bele ve geniş basen – kalçalara sahip olan kadınlar için A kesim tam bir kurtarıcıdır.

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Çeşitleri Nelerdir?

Herkes için oldukça uyumlu bir etek kesim tasarımına sahip olan A model gelinlikler; prenses gelinlik modellerine alternatif olarak kabarık model gelinlikler arasında yer almakta. Şayet A kesim gelinlik almayı düşünüyorsanız ve A kesim gelinlik tipleri, tasarımları konusunda bilginiz yoksa, aşağıda yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri / Galeri

Editörün Önerisi

Eğer klasik görümlerden uzaklaşmak ve kendinize has bir tarz ile tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsanız; modern gelin başı modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Modern Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde Duvaklı Gelin Saçı Modelleri, kır düğünü saç modelleri ve Modern Gelin Başı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.