Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

A+
A-
Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

Bazı özel günler vardır ki dikkatlerin bizim üzerimizde olsun isteriz. Çok yakınınızın bir düğünü veya kendi özel gününüzde üç boyutlu abiye elbise modelleri ile bütün gözlerin odak noktası siz olabilirsiniz.

Uzun Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

Nişanınız için özel bir yer kiraladıysanız şık bir elbise tercih etmek yerinde bir seçim olacaktır. Yine de koca tarlatanlı ve abartı abiyelerden uzaklaşarak orta karar bir seçim yapmak gerekiyor.

Ünlü gelinlikçilerden de takip ettiğinizde göreceksiniz ki 2019-2020 senelerinde özellikle abiye ve gelinliklerde transparan detaylar ön plana çıkıyor.

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi ten renginizin üzerine gelen üç boyutlu çiçeklerle harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Üç Boyutlu Balon Kol Abiye Modelleri

90’larda balon kollar oldukça modaymış. Şimdilerde bu akım o kadar hızlı yayıldı ki kazaklardan, hırkalara, gömleklere şimdilerde ise çok sık tercih edilen vintage gelinliklere ve abiye modellerine sıçradı.

Özellikle romantik ve zarif bir görünüm çizmek istiyorsanız balon kol abiye modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Abiyelerde balon kol görünüm verildiği zaman çoğu zaman transparan şekilde yer veriliyor. Klasik bir çizginin dışına çıkmak için ise kolları incili veya üç boyutlu çiçeklere kollarda da yer vermeyi düşünebilirsiniz.

Tüllü Üç Boyutlu Abiye Elbise Modelleri

Kır düğünleri için özellikle bahar esintilerinin hakim olduğu elbise modeli düşünüyorsanız kır çiçeklerinden veya yapraklardan oluşan üç boyutlu motifler tercih edebilirsiniz.

Kol kısmının kalın olduğunu düşünen kadınlar ise dökümlü tüller ile kolun üst kısmını kapatmayı tercih edebilirler. Fakat eğer omuz genişliğiniz dar ise kat kat tül tercih etmenizi tavsiye ederim. Eğer omuzlarınız genişse tek kat tül düşünebilirsiniz.

Uzun kollu transparan ve gerdan kısmını tüllerle saran abiye elbise modelleri de bir çok kişinin göz bebeği.

Daha sade bir model düşünüyorsanız tarlatanı olmadan uçuş uçuş tercih edebileceğiniz abiye elbiselerine de bakmayı ihmal etmeyin. Üst kısmı oldukça kapalı uzun elbise tercihi yapacaksanız derin bir yırtmaç tercihi de düşünebilirsiniz. Yakınınızın düğünü özellikle kır düğünü ise veya havuz başı düğünse harika bir seçim olacaktır

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2020 Yılında Bir Başka başlıklı makalemizde gelinlik seçimi nasıl olmalıdır, kuyruklu gelinlik modelleri ve Kuyruklu Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.