Yeni Gelinlik Modelleri

A+
A-
Yeni Gelinlik Modelleri

Yeni gelinlik modelleri ile gerçek bir prensese dönüşmek sizlerin elinde. Çoğu kadının hayalini kurduğu, planını yaptığı düğün günü gelir ve o da hayalindeki gelinlikle gün boyu göz alıcı şekilde parlar. Yazımızda yer vereceğimiz yeni gelinlik modelleri ile size en uygun olanını, en beğendiğinizi seçip düğününüzün yıldızı olun. Her alanda olduğu gibi gelinlik modellerinde de eskiye dönüş gözden kaçmıyor. Bir yanda modernlikle birlikte çoğalan sadelik olan yerini korurken, diğer yanda tüller ve danteller varlığını sürdürmeye devam ediyor. Farklı seçenekleriyle yeni gelinlik modelleri her tarzda kadına hitap ediyor.

Yeni Gelinlik Modelleri

2020 Gelinlik Modası

2020 gelinlik modası farklı tasarımların olduğu bir alan haline geldi. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gelinlik modasında eskiye dönüş var. Nostalji seven gelin adayları için Rönesans’tan izler taşıyan balon kollu gelinlikler dar omuzlu hanımların tercihi olabilir. Yine Rönesans döneminin vazgeçilmezi olan tek omuzlu gelinlikler de eski dönem meraklıları için harika parçalardan biri. Günümüze daha yakın olan ve daha romantik izler taşıyan tüylü gelinlikler de trendler arasında. Özellikle vücudunuzda fazla gördüğünüz bölgelerinizde bulunan tüyler daha iyi gözükmenize yardımcı olacaktır.

Yeni Gelinlik Modelleri

Uzun boyunlu gelin adayları 90’lı yılları hatırlatan hâkim yaka gelinlikleri tercih edebilirler. İsteğe göre alışılmışın dışında olan desenli ve çiçekli gelinlikler de tercih listenizde yerini alabilir. Çiçek desenleriyle romantik bir görünüm veren bu gelinlikler kır düğünleri için en uygun parçalar. Beyaz renk tercih etmek istemeyen gelin adayları için de nude tonlar bu sene listelerde yerini alıyor. Sadeliğini korumaya çalışan gelin adayları da saten ve ipek gibi akışkan kumaşları gelinliklerinde tercih edebilirler.

Gelinlik Seçimi

Söz konusu gelinlik seçimi olduğunda dikkat etmeniz gereken noktalar oldukça fazla. Gelinlik seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk şey rahatlığınız olmalıdır. Vücut tipinize göre seçeceğiniz gelinliğin içinde rahat olmanız gün içinde sizi sıkıntı ve stresten uzak tutacaktır. Bunun dışında gelinliği seçerken düğün mekânınızı ve konseptinizi göz ardı etmeyin. Gelinliğinizi seçerken damadın damatlığıyla uyumunu göz önünde bulundurarak, seçiminizi dikkatle yapın.

Düğün için abiye elbise modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Düğün İçin Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Düğün İçin Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.