Tesettürlü Nikah Elbiseleri

A+
A-
Tesettürlü Nikah Elbiseleri

Her sene değişmekte olan tesettürlü nikah elbiseleri, modada ayrı bir yere sahiptir. Hayatınız önemli günlerinden biri olan nikah gününüzde şık tercihler yapmanız oldukça yerinde olacaktır. Bütün gözlerin üzerinizde olduğu bugünde seçeceğiniz nikah elbisesinin vücut tipinize uygun olmasına dikkat ederek seçim yapmanız gerekmektedir.

Tesettürlü nikah elbiseleri genellikle beyaz renk tercih edilmektedir. Nikahtan sonra tekrar düğün yapmayı düşünen gelin adayları, nikah elbiselerini seçerken tercihlerini ekru, krem ve pudra gibi pastel tonlardan yana kullanabilirler. Bu özel gününüzde hazır satılmakta olan tesettürlü nikah elbiseleri satın alabileceğiniz gibi kendi zevkinize özel bir dikim de yaptırabilirsiniz.

Tesettür nikah elbisesi

Tesettürlü Nikah Elbisesi Modelleri

Tesettürlü nikah elbisesi modelleri gün geçtikçe artmakta ve yeni gelin adayları daha fazla seçenek elde etmektedirler. Böylece yüzlerce modeller arasından kendine uyanı bulmak konusunda daha az sıkıntı yaşarlar. Nikah elbiseleri en özel günlerimizden bir tanesinde giyeceğimiz bir elbisedir. Bundan dolayı seçiminde hassas davranmalıyız. Nikah elbisesi modelleri arasında prenses ve dar modeller bulunmaktadır. Bunların seçimine vücut tipimize göre karar vermemiz gerekir.

Tesettürlü Nikah Elbisesi Seçimi

Tesettürlü nikah elbisesi seçimi sanıldığından daha kolaydır ve bir sürü model arasında kaybolup aklınızın karışmasına artık sizlerle paylaşacağımız fikirlerle son vereceğiz. Zayıf bir fiziğe sahipseniz prenses model nikah elbiseleri sizin üzerinizde çok hoş duracaktır. Elma ya da armut vücut tipine sahip iseniz prenses model nikah elbisesi seçiminiz yanlış olacaktır.

Tesettür nikah elbisesi

Sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Dar kesim sahip tesettürlü nikah elbisesi size daha çok yakışacaktır. Şatafatlı duruşu seven gelin adayları ise ışıltılı ve taşlı modellerden yana tercihlerini kullanabilirler. Işıltıya sahip modeller sizi özellikle akşam vakitlerinde göz önünde tutacak ve dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacaktır.

Kır düğününde bir nikah töreni düzenlemek istiyorsanız eğer daha çok sade, az ışıltıya sahip dantelli modellerden yana tercihinizi kullanmanız daha yararlı olacaktır. Tesettürlü kadınlar için, seçtiğiniz elbise ve türban aynı renk uyumu içerisinde olmalıdır. Yoksa tüm sihir bozulabilir. Ayrıca makyajınızı da pastel tonlarında tercih etmenizi öneririz.

Eğer tesettürlüyseniz ve tesettür gelinlik model önerisi almak istiyorsanız; Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2020 Yılında Bir Başka başlıklı makalemizde gelinlik seçimi nasıl olmalıdır, kuyruklu gelinlik modelleri ve Kuyruklu Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.