Modern Gelin Başı Modelleri

A+
A-
Modern Gelin Başı Modelleri

Klasiklerden uzaklaşmak isteyen gelin adayları için; modern gelin başı modelleri adeta hayat kurtarıcıdır. Renkli gelin saçı modelleri, duvaklı ya da duvaksız modeller gibi birçok seçenek bulunmakta. Bu içeriğimizde sizler için en trend ve en modern gelin başı modelleri için bir liste hazırladık. Hazırsanız, başlayalım…

Duvaklı Gelin Saçı Modelleri

Duvak modeller ve gelin saçı, özenli bir şekilde seçilen gelinliği tamamlayacak en önemli parçalardan birisidir. Kısa ya da uzun olması fark etmeksizin; duvağa uyum sağlayan bir gelin saçı modelini tarzınızla uyumlu bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Son zamanların en moda olan duvak modelleri arasında ışıltı detaylarına sahip duvaklar yer alıyor.

Modern Gelin Başı Modelleri

Eğer bu tarz bir duvak kullanmayı düşünüyorsanız, mutlaka topuz ile desteklemeniz gerekiyor. Şayet tepeden bir duvak ile kullanabileceğiniz saç modeli istiyorsanız; sıkı ense topuzu yapabilirsiniz.

Romantik Gelin Saçı Modelleri

Romantik bir tarzı benimseyen gelin adaylarından biriyseniz; dalgalı açık saç ya da örgü model kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra saç modelinizi aksesuarlar ile hareketlendirebilir ve topuz saç kullanabilirsiniz.

Modern Gelin Başı Modelleri

Zarif ve romantik görünmek istiyorsanız; püsküllü aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, örgülü saç modelleri de oldukça romantik gelin saçı modelleri arasında yer alıyor. Özellikle de çiçek ve kurdele ile detaylandırılan modeller; şıklığınıza kavuşmanızı sağlayacak.

Kır Düğünlerine En Çok Yakışacak Saç Modelleri

Modern gelin başı seçenekleri arasında hiç şüphesiz kır düğünlerinde kullanılan saç stilleri de yer alıyor. Kır çiçekleri ile iç içe ve doğanın arasında bir mekanda evlenmek isteyen gelin adaylarının saç modelleri; genellikle sade modellerden oluşuyor.

Modern Gelin Başı Modelleri

Kendinize uygun olan modeli bulabilmek için, aşağıda yer alan galeriye göz atabilirsiniz. Genel olarak tercih etmeniz gereken saç modeli; dağınık ve sıkı ense topuzu modelleri ve at kuyruğudur. Eğer özgür ruhlu bir insansanız, örgü saç modelleri ve dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Renkli Gelin Saçı Modelleri

Fuşya, kırmızı, mor ya da pembe saçlar… Eğer cesur ruhlu bir kadınsanız; marjinal renkler size çok yakışacak. Saçlarınızı tepeden topuz yaparak; klasiklerden uzaklaşabilirsiniz. Bu model, gelinliğinizile oldukça uyumlu olacaktır.

Modern Gelin Başı Modelleri

Modern Gelin Başı Modelleri / Galeri

Editörün Seçimi

Modern gelin başı modellerinin dışında klasik gelin başı modelleri konusunda ilgiliyseniz; gelin başı modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2020 Yılında Bir Başka başlıklı makalemizde gelinlik seçimi nasıl olmalıdır, kuyruklu gelinlik modelleri ve Kuyruklu Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.