+15 Harikulade Plaj Kombinleri ile Büyüleyici Görünün!

A+
A-
+15 Harikulade Plaj Kombinleri ile Büyüleyici Görünün!

Yaz gelince aklımıza gelecek ilk yer deniz ve plajlardır. Çoğu bayan yazın çoğu gününü deniz ve plajda geçirir. Hal böyle olunca da plajda şıklık yarışı ortaya çıkıyor. Hiçbir bayan plajda dahi olsa kötü görünmek istemez. İşte plajda harikulade görünmek istiyorsanız bizi dinlemelisiniz. Bizi dinleyerek diğer bayanlara önemli ölçüde fark atacaksınız. Bu seçtiğimiz harikulade plaj kombinleri ile büyüleyici görünüp 3-4 adım önde olacaksınız. Beach Club ‘larda eğlenirken tüm gözler sizin üzerinizde olacak. +15 harikulade plaj kombinleri ile hem seksi hem dikkat çekici olacaksınız. Bu tatil resimlerinizi de gönül rahatlığı ile sosyal paylaşımlara koyacaksınız. işte markaları ile beraber altın değerindeki kombin önerileri

Bir Önceki Yazımız olan 2019 Yazlık Kombinleri Kesinlikle Okumalısınız : https://www.stylekadin.com/kombinler/2016-yazlik-kombinler.html

1.Şık Plaj Kombini 2016

Gayet ekonomik aynı zamanda şık ve mavi ağırlıklı birleştirmeli bir kombin şekli. renk uyumuna dikkat edilerek oluşturulmuş ve güzel bir sandalet ile birleştirilmiştir.

1) şık plaj kombini 2016 (1)1) şık plaj kombini 2016 (2)1) şık plak kombini 2016

2.Harika Plaj Kombini

Yazın göz alıcı renklerine fazlasıyla yer vermiş canlı kombindir. Mavi sularla uyumlu kıyafetler seçerek önemli bir plaj kombini oluşturulmuş.

İlginizi Çekecektir : https://www.stylekadin.com/kombinler/klasik-beyaz-tisort-ile-18-muhtesem-kombin-onerisi.html

2)harika plaj kombini2) +15 harikulade plaj kombinleri ile büyüleyici görünün

3.Siyah Renkli Plaj Kombini

Tamamen siyah giymeyi sevenler için detaylı bir plaj kombini oluşturulmuş. Siyahın etkisinden yararlanılarak büyüleyici bir hava yakalayacağınız kesin gibi.

3)siyah sevenler için plaj kombini (2)3)siyah sevenler için plaj kombini

4.Renkli Plaj Kombini 2016

Pastel renklerden seçilerek bütünleştirilmiş ve her aksesuarın rengine önem verilerek dizayn edilmiş 2016 kombin stili. Kumsallarda rüzgar gibi eseceğiniz bir bakış açısı kazandırılmış. Ayrıca plaj kombini parmak arası terlik ve çanta ile taçlandırılmış.

4) renkli plaj kombini 2016 (1)4) renkli plaj kombini 2016 (2)

5.Plaj İçin Stil Kombin

Şapka ve gözlük seven bayanlar kullanacağı stil diyebiliriz. Gözlük ve şapka olmazsa olmaz aksesuarınızsa tam size göre diyebiliriz. Püsküllü elbise ise rahatlık ve plaj uygunluk olarak niteleyebiliriz. Sarı renklerde yaz için oldukça canlı ve güzel.

5)plaj için stil kombin (2)5)plaj için stil kombin (1)

6.Rahatına Düşkünler İçin

Raht ve relaks bir giyim tarzım olsun diyorsanız doğru noktadasınız. Sıcak yaz günü denizin nemiyle beraber bayanlar rahat bir giyim şeklide ister bu kombini rahatına düşkün bayanlar için tasarlardık güzel günlerde kullanın.

6)rahatına düşkünler için6) rahatına düşkünler için

7.Güzel Bir Plaj Kombini

Benzersiz sıra dışı ve aynı zamanda büyüleyici bir bütünlük. Güzel bir deniz kenarı kombini istiyorsanız bu başlıktaki parçaları temin ederek istediğiniz güzelliği kumsallarda yakalayabileceksiniz. Plajın en güzel kızı ünvanını yakalamaya  bir adım daha yaklaşacağınızdan eminiz.

7)güzel bir plaj kombini (2)7)güzel bir plaj kombini (1)

8.Siyah Plaj Kombini 2016

Tek renkli  altı çizilecek bir kombin şekli daha. Çoğu bayanın fazlasıyla beğendiği ve tercih ettiği bir kombin tarzı olarak dikkat çekiyor. Beyaz tenli bir bayansanız öneriyoruz bu stili. Esmer ve buğday tenli bayanların uzak durması gerek ama.

8)siyah plaj kombini 2016 (2)8)siyah plaj kombini 2016 (1)

9.Çizgili Harikulade Bir Kombin

Çizgili çanta ve elbise uyumuyla tarzı yakalamış görünüyor. Çift renkli kombinleri seven bayanlara önemli bir tavsiye niteliğinde. Yalnız hafif kilonuz varsa bu enine çizgiler sizi kilolu gösterebilir ona göre hatırlatmış olalım.

9)çizgili harikulade kombin9) Çizgili harikulade bir kombin

10.2016 Plaj Modası

2016’nın moda parçalarından oluşturulmuş bir plaj şekli. En ince ayrıntılara kadar dikkat edilerek oluşturuluş moda kokan bir kombin. Okumayı sevenlere dergi önerisi ve fotoğrafta tutkunları içinde fotoğraf makinası eklenen  önemli bir kombin.

10) 2016 plaj modası (2)10) 2016 plaj modası (1)

11.En İyi Plaj Kombini

En iyi olmak istiyorsanız akıllıca tercihlerle en kusursuz olabilirsiniz. Mavi bir bikini parmak arası terlik şık bir gözlük ve diğerleri çok mükemmel tercihler üzerinizde bu kombin daha da kusursuz olacak deneyin görün.

11) en iyi plaj kombini (2)11) en iyi plaj kombini (1)

12.Detaylı Plaj Kombini

Detaycı bayanlar için tasarlanmış sıra dışı bir kombin şeklidir. Modern bir o kadar da uyumlu birleştirmeler yapılmış saat detayı bile düşünülerek her şey hesaplanmış.

12)detaylı plaj kombini12) detaylı plaj kombini

13.Plaj Eğlencesi Kombini

Gençlere hitap eden bir kombin şeklidir. Genellikle sahillerde eğlenceyi seven gençler için dizayn edilmiş güzel bir kombin şekli bütün parçalar titizlikle seçilmiş gibi çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

13) +15 harikulade plaj kombinleri ile büyüleyici görünün (2)13) +15 harikulade plaj kombinleri ile büyüleyici görünün (1)

14.Uyumlu Rahat Kombin

Açık renklerden oluşturulmuş renk uyumuna dikkat edilmil ve renk vurgulanmış sade ve net bir birleştirme. Aynı zamanda rahat olması için parçalar belirlenmiş hoşunuza gidecek severek giyeceksiniz bu parçaların hepsini.

14) +15 plaj kombinleri ile büyüleyici görünün (2)14) +15 plaj kombinleri ile büyüleyici görünün (1)

15.Farklı Plaj Kombini

Biraz koyu renklere yer verilmiş ve sıra dışı olmayı amaçlamış bir o kadarda tatlı bütünleştirme.Plajda ne gerekse hepsi düşünülmüş ve küpelere bile yer verilmiş.Düşünmeden giyeceğiniz sıradanlığı sevmeyen bayanlar için.

15)farklı plaj kombini15)farklı palj kombini

16.Desen Seven Bayanlara

Desenler güzel ve plaja uygun. Severek giyeceğiniz ve üzerinizden çıkarmayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.Desen tutkunuysanız bu kombini oluşturun hemen!

16)desen sevenlere (2)17)harika renkli plaj kombini (2)

17.Harika Renkli Plaj Kombin

Enerjik olmayı sevenlerin plajda giyim parçaları bunlar olmalı. Zevk alarak giyeceğiniz ve herkesin size gıpta ile bakacağı parçaları beğeninize sunuyoruz eminiz ki çok beğenecek ve plajları sallayacaksınız!

17)harika renkli plaj kombini17)harika renkli plaj kombini (2)

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.