Evde Yapabileceğiniz Etkili Göbek Eritme Hareketleri

A+
A-
Evde Yapabileceğiniz Etkili Göbek Eritme Hareketleri

Bu Egzersiz Hareketlerini Günde 15 Dakika Yaparak Göbeğinizi Eritin!

İnsanların fazlalıkları canlarını sıkar ve psikolojilerini bozar.Özellikle bölgesel fazlalıklar biz bayanları mutsuz eder.Bu yazımızda bütün bayanlara güzel bir merhaba dileyerek onların göbek problemlerini el birliği ile eriteceğiz.Çoğu bayan kilolu değildir ama birikmiş göbek  problemi yaşar.Göbekte biriken yağlar inatçıdır ve ilk önce toplanmaya başlar.Vücutta yağlanma ilk olarak  göbekten başlar sonra vücuda yayılır.Göbeğimizle beraber kıyafetlerimiz vücudumuzda güzel durmaz.Fit bir vücuda sahip olmak için orada biriken yağlardan kurtulmamız lazım.Düz bir göbeğe sahip olmak çok etkili ve sıra dışıdır.Bu bölgedeki yağlardan nasıl kurtulacağız?Birincisi yediklerimize dikkat edeceğiz.İkincisi de göbek eritme hareketlerini yaparak düz bir göbeğe sahip olacağız.Bu iki yönteme dikkat ederseniz süper bir fiziğe de sahip olacaksınız.Fazla yağ ve karbonhidrat alımını sınırlayıp evde de göbek eritme hareketlerine çok az zaman ayırırsanız üç ay gibi kısa zamanda buradaki yağlardan kurtulacaksınız.Evde televizyon ve bilgisayar başında harcadığınız zamanın 15 dakikasını bu hareketlere harcayarak dümdüz sıkı bir karın kaslarına sahip olun.

Göbek eritmenin bir yolu da özel karışımlarla sağlanmaktadır bu bağlantımızdaki formülü deneyin: https://www.stylekadin.com/diyet/gobege-mucizevi-yogurt-kuru-ile-son.html

Çok Etkili 10 Göbek Eriten Egzersiz Hareketi

1)Ön Karın Kaslarını Hedef Alan Hareket: Bel üstü yere yatın.Bel  çukurunuz bozulmadan hareketi yapmaya çalışın.Ayaklarınızı şekildeki pozisyona getirip elleriniz başınızın arkasına alın ileriye bacaklarınıza doğru gidip tekrar eski noktaya gelin.Bu hareketi en az 1 defa yapın.

1)Ön karın kaslarını hedef alan hareket

2)Uzun Bacak Hareketi: Sırt üstü yere uzanın uzanırken de bel çukurunuzu koruyun.Bacağınızın birini uzatın diğeri ise yere bassın.Burundan nefes alıp ağızdan nefes verirken de ellerinizi ayak bölgenize doğru ellemeye çalışın.Bu hareketi yaparken  bel çukurunuzu bozmayın.Hareketi en az 10 kere yapın.

2)Uzun bacak hareketi

3)Bileğini Tutma Hareketi: Pozisyonunuz dik olacak şekilde ve bacağınızı öne doğru dik konuma getirmeye çalışın.Sonra ellerinizi oldukça yukarı kaldırın ve sadece karın kasından destek alıp ayak bileklerinizi yakalamaya çalışın.Bu hareketi 10 defa tekrarlayın.Bu harekette hedef noktası karın bölgesinde birikmiş yağlardır.

3)Bileğini Tutma Hareketi

4)Karın Egzersizi: Bel çukurunuzu bozmadan ellerinizle popunuzdan destek alın.İki ayağınızı yere koyduktan sonra nefes alıp vererek bir ayağınızı başınıza doğru yaklaştırıp çekin mükemmel bir karın egzersizidir.Düz bir karın için birebirdir.

4)Karın egzersizi

5)Çift Ayakla Hareket: Duruşu bozmadan bacaklarınızı dikey konuma getirin.Elleriniz belde olacak şekilde nefes alıp verirken bacaklarınızı yere doğru indirin.Yalnız ayağınızı değdirmeyin.

5)Çift ayakla hareket

6)Dansla Hareket: Karnınızın bölümleri vardır.Bu hareket yan karın kaslarında çok etkilidir.Fotoğraftaki şekli alıp nefes alıp verirken üstteki bacağın ters tarafındaki dirseğinizi yukarıdaki bacağın diz kapağına değdirmeye çalışacaksınız.Bu hareketi ortalama 15 kez yapmanız idealdir.

6)Dansla hareket

7)Karın Hareketi: Yan olarak yatın ve gövdemizin üst tarafını kaldırarak tekrarlayın hareketi.Aynı zamanda elinizle bileğinizi tutun.Karnınızın eridiğine şahit olacaksınız.

7)Karın hareketi

8)Sarkaç Pozisyonu: Şekildeki pozisyon sarkaç olarak isimlendirilmektedir.Bacakları poponuzun altına alarak önce sağa sonra sola sarkaç hareketi yapılır.

8) Sarkaç pozisyonu

9)Havaya Şınav Hareketi: Normal şınav hareketinin tersidir.Vücudunuzu fotoğraftaki gibi yere paralel hale getirin.Karnınızdan ve kollarınızdan destek alarak vücudunuzu yukarı kaldırın.Bu hareketi yaparken kollarınız gergin olmalı.15 defa bu hareketi tekrarlayın.Nefes alıp vermeyi unutmayın çünkü nefes alıp vermezseniz hareketlerin etkisi yeterli düzeyde olmaz.

9)Havaya şınav hareketi

10)Vücudu Germe Hareketi: Gerinmek karın kaslarını harekete geçiren etkili egzersizdir.Fotoğraftaki şekli alıp bel kısmının üst tarafı hareket ermeden ters noktaya doğru dönmeye gayret edin.Bunu yaparken de başınızı destekleyin.

10)Vücudu germe hareketi

Bir önceki yazımız olan Goji Berry'nin İnanamayacağınız Etkisi ve Faydaları başlıklı makalemizde goji berry faydaları, goji berry fiyatları ve goji berry nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.