Vücudu sıkılaştıran bitkiler

A+
A-
Vücudu sıkılaştıran bitkiler

Egzersiz yapmadan bitkiler ile vücut sıkılaştırma

Sımsıkı ve fit bir vücuda sahip olmak her bayanın hayali değil mi ?Spor ve egzersiz yapmadan günlük hayatınıza ilave edeceğiniz bitkiler ile vücut sıkılaştırmak artık çok popüler! Yediklerinize dikkat ederek, aktif yaşayarak ve doğal bitkisel ürünler ile daha sıkı bir vücuda her kadın sahip olabilir.

Vücudu sıkılaştıran bitkisel yağlar ;

Portakal yağı, Susam yağı, yosun yağı, Avakado yağı, Yasemin Yağı,  yosun yağı,  Kayısı yağı, biberiye yağı, Portakal yağı.

Bu yağların hepsini derin ve plastik bir tabakta iyice birbirine karıştırın.En doğal vücut sıkılaştırıcı yağı budur.Vücut içine yağ karışımının daha iyi nüfus etmesi için ilk önce yosun sabunuyla iyice vücudunuzu yıkayın.

bitkiler ile vucut sıikilastirmaVücut sıkılaştırıcı bitkisel yağ tarifi

malzemeler;

2 şeker kaşığı kayısı yağı
1 şeker kaşığı yasemin yağı
1 şeker kaşığı kantaron2 yemek kaşığı  portakal yağı
2 yemek kaşığı çilek yağı
2 çay kaşığı susam yağı
2 çay kaşığı avakado yağı

Vücuda uygulama şekli

Tüm yağlar  karıştırılarak güneş almayan bir yerde 10 gün bekletilir.Karın, bacak, basen gibi  sarkık olan bölgelere sürülür.Yüz ve hassas bölgelerde uygulanmaz.

Cilt sıkılaştırıcı tarif

5 adet taze limonun suyu
500 gram acı kırmızı biber
1 şişe gliserin
1 şişe biberiye yağı

Cilt sıkılaştırıcı nasıl hazırlanır?

Biberiye yağı ve gliserini akktardan alabilirsiniz.Tze kırmızı acı biberi haşlamalısınız ve limon suyunda öldürmelisiniz.Daha sonra tüm malzemeleri bilendırda karıştırın. Bu karışımı 3 gün boyunca karanlık bir odada saklayın veya karışımı iyice sarıp kapalı bir dolapta bekletebilirsiniz.

Cilt sıkılaştırıcı nasıl uygulanır?
Gece yatmadan bu vücut sıkılaştırıcıyı vücudunuzda sorunlu bölgelere uygulayın.Daha sonra uyguladığınız yere 20 dk masaj yapın ve egzersizle destekleyin.Vücudunuzda 1 saat kaldıktan sonra yıkayın.Bu bitkisel sıkılaştırıcı her gün uygulamalısınız.Yüz ve hassas bölgelerden sakının.

Bir önceki yazımız olan Yan Karın Yağlarını Eriten Egzersizler başlıklı makalemizde yan karın egzersizi, yan karın yağı egzersizleri ve yan karın yağları nasıl erir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.