Romantik uzun saç modelleri

Romantik uzun saç modelleri

Romantik tarzı seven genç kızlar ve kadınlar için bu yılın gözde saç stillerinden romantik saç modellerini sizler için değerlendirdik.En trend romantik saçlar arasında tabii ki örgü tekniği ile yapılan saç modelleri geliyor.Bunun yanı sıra büyük dalgalı uzun saçlar, Hacim ile kabartılmış saç görünümleri de en popüler romantik saç stilleri arasında.

Sizinde uzun saçlarınız varsa, zaman zaman bu romantik saç modellerini yaparak daha hoş ve çekici görünebilirsiniz. Mesala ilk randevu, özel bir akşam yemeği veya kendinizi çok güzel hissetmek istediğiniz bir gün bu saç modellerini yaparak daha etkili görünebilirsiniz.

romantik sac modelleri

Uzun saçlarınız varsa bu saç modelleri emin olun size daha çok yakışacaktır.Kendinize vakit ayırıp basitçe romantik saç stillerini evde yapabilirsiniz.

Düz örgü

Düz örülmüş uzun saç stilleri küçülükten beri sevdiğimiz ve kullandığımız saç stileridir.Ama artık her yaşta kadın örgü saç modellerini yapıp  daha romantik ve çekici saç stilleri elde edebilirler.Hatta abiye elbiseleriniz ile bile bu romantik örgülü saçları kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı yıkadıktan sonra hafif nemli kalacak şekilde kurutun ve yandan gevşek bir şekilde örmeye başlayın…

romantik sac modeli

Balıksırtı örgü

bu yılın en trend saç modeli balıksırtı örgü saç modellerini yaptığınızda sizde bu saç stilinden vazgeçemeyeceksiniz.

baliksirti sac modeli

At kuyruğu

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir romantik saç modeli daha. Tek yapmanız gereken saçlarınızı kabartıp  arkadan gür şekilde kalacak şekilde toplamak.Daha sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi ara ara lastik tokalar ile bağlamak…

romantik sac modelleri 4

 

Dalgalı saçlar

Dalgalı saçlarınızı bu sefer daha hacimli bir şekilde kabartıp yapıyorsunuz.Saçlar daha hacimli ve daha büyük dalgalı…Saç spreyi ile saçlarınızı kabartıp daha sonra saç maşası ile büyük bukleler yapabilirsiniz.

romantik sac modeli 3

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.