Sezonun En Moda Saç Modelleri

Sezonun En Moda Saç Modelleri

Sezonun Trend saç modelleri

Sonbahar kış 2019 saç modasında her kadının zevkine hitap edecek harika saç modelleri var.Sezonun en ünlü podyumlarından sizler için trend saç modellerini seçtik.Kahküllü saç modelleri, örgülü saç yorumları, doğal düz saç modelleri hepside yeni bir tarz oluşturabilcek formlarda.

Dalgalı saç modelleri

Sıradan kendiliğinden oluşmus su dalgalı saç modelleri bu sezon çok moda.Kalın saç maşalarınızı saçlarınıza dolayıp daha az saniye içinde bu özenilmemiş dalgalı saçlarıyapabilirsiniz. Saçlarınızı kalın bigudilere sarıp ve az bekletip yine bu saç şeklini elde edebilirsiniz.Sert saç spreylerinizi bu dalgalarda kullanmamalısınız.Doğal bırakmak en güzeli.Özellikle uzun saçlarda bu belirsiz dalgalar çok hoş görünüyor.

Gece için yüksek topuzlar

Gece gezmelerinizde ve eğlencelerinizde yükse topuzlarınızı daha sıradan toplayıp doğal ve modern topuz modelleri yapın.İsterseniz yandan toplayacağınız yüksek topuzlarınızla da daha iddialı topuzlardan yapabilirsiniz.Burda önemli olan yapay sımsıkı toplanmış spreyli topuzlardan uzak durmak.

Fütüristik saç modelleri

Saçlarınızı ıslak jölelerle arkaya doğru tarayın ve yeni bir stil yaratın.Bu tarz ıslak görünümlü arakaya atılmış saç modelleri en seksi sezon saç modelleri arasında.Saçlar tamamen arkada bırakılıyor ancak toplanmıyor.Bu saç modeli için ıslak görünümlü saç spreylerinden yardım alabilirsiniz.

Saçlarınızı yandan ayırın

Kış defilelerinde sık sık gördüğümüz yandan ayrılmış saç modelleri yine szonun popüler saçları arasında.Saçlarınızı yıkadıktan sonra yandan ayırıp kurutun ve ya fönleyin.Daha heyecan verici ve etkili bir saç için biraz yana ayrılan saçlarınızı kabartın.Yana ayrılmış kısımların yapışık olmamasına özen gösterin.Saçınızı kabartıp yana ayırdıktan sonra tel toka yardımı ile tutturabilirsiniz.

Doğal duran saç modelleri

Bu saç modelinde önemli olan şekillendirilmemş ve dağınık bırakılmış saçlar olmalı.Dağınız düz saçların herzaman farklı bir havası vardır.Saçlarınızı çok fazla taramadan düz bir şekilde bırakın.Podyumlardada saçlar yaılırken doğallık 2019 saç kurallarından.

Kahkül seçimi

Kahküllü saç modelleri geçen sene olduğu gibi yine popülerliğini bu yılda koruyor.Kahkül kesimleriniz sadece kaş hizanızın biraz altında olmalı.Hem tatlı hemde şık bir görünüm için saçlarınıza bu sezon kahkül kestirebilirsiniz.Ayrıca yüz şekliniz kare bir görünüm ise yüzünüze yumuşaklık getiricek bir saç modelidir.Kısa, uzun veya orta boy tüm saç boylarında kahküllü saç modelini kullanabilirsiniz.

Örgülü saç modelleri

Saç örgü modellerinde örgül tüm saç stilleriniz bu sende rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Sıradan örülmüş dağınık ve yandan saç modelleri bizim favori saç modellerimiz arasında.İSterseniz saçlarınızı yandan ayırıp örün daha seksi bir görünüş yakalaybilirsiniz.Balıksırtı örgülü saç modelleride yine defilelerde sık gördüğümüz saç modellerinden.

Bir önceki yazımız olan 2019 Saç Modellerine Ünlüler Yön Veriyor ! başlıklı makalemizde 2014 Saç Modelleri, Saç ve Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.