Genç Gösteren Saç Modelleri

Genç Gösteren Saç Modelleri

Genç Gösteren Saç Modelleri 2014

Yaşınız ilerledikçe daha genç bir görünüm için saçınızın da modelini değiştirmeniz gerekir. Bunun içinde öncelikle Genç gösteren saç modellerini bilmeniz gerekir. Çünkü yanlış saç kesimi sizi olduğunuzdan da yaşlı gösterebilir. Genç gösteren saç kesimleri, saç renkleri ve modelleri nelerdir hangi saç modelleri daha genç gösterir sizler için araştırdık.

Kahkülden vazgeçmeyin: Kahkül bir bayanı her daim daha genç gösterir. Bunun için alnınızı boş bırakmak yerine kahkül ve ya perçem kestirmeniz daha genç görünümlü olmanızı sağlar.

genc gosteren kahkullu sac modelleri

Katlı kesim yapın: Katlarda birbayanı genç gösterir. Ayrıca saçların daha enerjik ve havalı görünmesini sağlar. Dümdüz kesilmiş katsız bir saç sizi olduğunuzdan da olgun gösterebilir.

genc gosteren asimetrik kesim sac modelleri

Kısa saç tercih edin: Eğer uzun saç yerine kısa saçı tercih ederseniz bu sizi daha genç gösterir. Çünkü kısa saç uzun saçtan her zaman daha genç gösterir. Ama kısa saçınız güzel ve modern kesimli bir saç olmalı. Çok fazla kısa saçtan hoşlanmıyorsanız orta boylarda tercih edin.

genc gosteren kisa sac modelleri

Saç modelinde doğallıktan yana olun: Özellikle düğünler kokteyler gibi özel gecelerde saçlarınıza vereceğiniz modelin çok fazla abartıya kaçan modellerden olmaması gerekir. Doğala yakın sade modellerle daha genç görüneceksiniz.

gen gosteren dogal sac renkleri 2014

Saç renginiz koyu renklerden olmalı: Açık saç rengi yaşınız ilerledikçe sizi olduğunuzdan da yaşlı gösterir. Yüzünüzün de soluk görünmesine neden olur. Koyu saçlar ise her zaman genç ve dinamik gösterir.

genc gosteren uzun sac modelleri 2014 2015

Kıvırcık ve dalgalı saçlardan kaçının: Kıvırcık ve dalgalı saçlar insanı her daim daha olgun gösterir. Bu yüzden kıvırcık ya da dalgalı saç yerine düz saçları tercih edin. Düz saçlarınızda kahkül ya da perçemin bulunması da sizi daha genç gösterecektir.

genc gosteren dogal sac modelleri

Topuzlarınızı örgülü yapın: Günümüzde topuzlarda çok modern ve şık örgüler kullanılmaktadır. Sizde saçınızı topuz yaptırırken topuzunuzda örgüleri kullanın. Modern bir gençlik sunacak size.

genc gosteren topuz sac modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.