23 Trend Saç Renklendirme Ombre Fikir ve Modelleri

23 Trend Saç Renklendirme Ombre Fikir ve Modelleri

Saçınıza en iyi gidecek esmer tonları bulun ve bu harika profesyonel ipuçları sayesinde saçlarınıza ışıltı katın! Bu sezonun göz alıcı esmer tonlarından bazıları karamel, bal kahverengisi, kakao rengi ve altın kahverengisi.

Saçlarınız için kahverengi doğru renk mi?

Geleneksel olarak saçları hacimli, kahverengi tonlarda saçlara sahip olan kadınlar saçlarında açık sarı ışıltılar kullanırlar. Fakat bu her zaman en uygun seçenek olmayacaktır çünkü bu durumlarda ten rengi ve görünümün doğallığı da hesaba katılmalıdır.

Saç Rengi Fikirleri

blank

Zengin ve hareketli renkleri tercih edin!

Şu an sahip olabileceğiniz birçok farklı ve zengin esmer tonları göz önünde bulundurulunca neden daha koyu ve hareketli renkler tercih etmeyesiniz?

Esmerler için daha koyu saç renkleri ışığı daha iyi yansıtacak ve aynı zamanda sarı renklerin sebep olduğu hasarı da daha az görünür kılacaktır!

Kadınlar İçin Trend Ombre Saç Stilleri

Esmerler için 6 saç renklendirme fikri

  1. Sıcak çikolata kahverengisi tonlarından daha iyi yararlanabilmek için saçlarınızın her kısmının aynı uunlukta olması gerekecektir, bu sayede daha parıltılı bir görünüme sahip olacaksınız.
  2. Eğer saçlarınız kısa ve modern bir kesime sahipse kesimi yapan kişiye saçlarınızdaki ışıltıları ve renklendirmeleri buna göre düzenlemesini söylemelisiniz.
  3. Eğer sıkıcı kahverengi tonlarından sıkıldıysanız ve daha trend ve daha hoş bir görünüm elde etmek istiyorsanız saçlarınızda kızıl ve bakır tonlarını tercih edebilirsiniz. Öncelikle yarı-kalıcı bir boya kullanmanız bu renklerin ten renginize uyum sağlayıp sağlamadığını görmek için iyi olacaktır.
  4. Saçlarınızı evde açık kahverengi tonlarına boyarken yapılan en yaygın hatalardan biri de açık kahverengi ile karıştığı zaman turuncuya dönecek tonlar kullanmaktır. Eğer altın rengi bir kahverengi istiyorsanız L’Oreal’deki uzmanların bu önerisini dikkate almalısınız.

İki farklı renk kiti alın 1 Altın Kahverengisi ve 1 adet de Nötr Kahverengi. Bu iki boyayı karıştırın ve bu sayede açık kahverengi saçlarınızda gerçek bir Altın Kahverengi’ne sahip olun. Aynı zamanda bu önerinin nötr tonlarda kızıl ya da açık kahverengi tonlar elde etmek isteyen kişiler için de işe yarayacağını düşünüyorum.

5-Doğal rengi koyu kahverengi tonlarda olan renkler boyayla birlikte öncelikle griye dönme eğilimindedir, bu tarz bir boyada griyi gizlemek için çarpıcı tonlarda bakır ya da metalik renkler kullanmak oldukça akıllıca olacaktır.

6- Eğer saçlarınızın koyu kahverengi rengini derinleştirmek isterseniz, kimseye koyu çikolata renginden daha koyu bir renk tercih etmelerini tavsiye etmiyoruz.  Siyah renkten de uzak durmalısınız ki bu birçok kadında daha zayıf bir görünüm oluşmasına sebep olacaktır. Tabi ki Katy Perry gibi bazı istisnalar da olabilir.

7-Son olarak da kendi deneyimlerimden konuşmak gerekirse internet üzerinden ya da marketlerden satın alacağınız Kestane Kahverengi’sinin, gerçek bir kestane gibi sıcak ve kızıl bir görünüme sahip olmadığını söyleyebilirim.

Benim saçlarımda, (kestane renginden griye dönen bir renk), saçlarımda denediğim bütün kestane kahverengi’leri siyaha dönüşüyor!

En sevdiğiniz yeni rengi bulun!

Şimdi sıra bu göz alıcı galeride gezinmeye geldi- bu galeride modern ve trend olan ve esmerler için oldukça uygun renklendirme fikirleri bulacaksınız!

Kısa Saç Stilinde Havalı Renklendirme Fikriblank

Uzun Saçlar İçin Günlük, Katlı Saç Stiliblank

Düz Saçlar İçin Eşit Şekilde Kesilmiş Saç Stiliblank

Sarı ve Kahverengi

Orta Uzunlukta ve Uzun Saçlar İçin Dalgalı Saç Stiliblank

Katlı Uzun Saç Stili

Siyahtan Kırmızıyablank

Örgülü ve Havalı Ombre Saç Stili

Örgülü At Kuyruğu Saç Stiliblank

Dağınık ve Katlı Küt Saçlar

Orta Uzunluktaki Saçlar İçin Saç Kesimleri

Kalın Saçlar İçin Düz Küt Saç Kesimiblank

Ombre Saç Stili Fikirleri

Pembe Ombreblank

Kadınlar İçin Tatlı Saç Stili

Saç Renklendirme Fikirleri

Kahverengiden Sarıyablank

Örgülü Düz Saçlarblank

Tatlı Saç Stili- Yarım Topuzblank

Saç Renklendirme Fikirleri

Gümüş Rengi

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.