Zara 2020 İlkbahar-Yaz Bayan Koleksiyonu

A+
A-
Zara 2020 İlkbahar-Yaz Bayan Koleksiyonu

Zara, ilkbahar-yaz için üst düzey balerinlerden ilham alarak bu kapsamda şık zarifleştirilmiş koleksiyon sundu. Giyen kişilerin güvenini artıracak tarzda kıyafetlere ağırlıklı olarak yer verilmişti. Zara 2020 ilkbahar-yaz bayan koleksiyonu inkar edilemez şekilde üst düzey ve pratik ve kullanışlı özellik taşıyordu. İspanyol markası 2020’nin bahar ve yazını son derece ciddiye almıştı. Bu nedenle koleksiyonda mutlaka bulunması gereken parçaları yerleştirmişti. Şık bir yağmurluk, balerin tarzından esinlenilmiş kadınsı trençkotlar ve diğer yaz parçaları bu koleksiyonun temel taşlarındandır.

 

 

 

Zara 2020 ilkbahar-yaz bayan koleksiyonu ceket açısından da son derece zengindi. Sokak giyim tarzından etkilenmiş ceket stilleri olağanüstü görünüyordu. Bahar için bu markanın tasarımcıları daha çok katlar üzerinde durmuşlardı. Bu ceketlerden başka kadınsı kıyafetler ve yaza uygun uzun sarı elbiseler dikkat çekiciydi. Zara bu defilede ana unsur olarak ana balerini yerleştirmişti. Yani esin kaynağının temelinde balerin stilleri vardı. Pembe renkli, siyah kemerli, uzun parlak elbise koleksiyonun odak noktası idi.

 

 

Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

Bu ilkbahar-yazdan belli oluyor ki gelecek sonbaharın en büyük eğilimlerinden biri olacak kemerler her seride her yerde yerini alıyor. Şık olmaktan öte figürlerle dengelemeye yardımcı olacak sofistike görünüm elde edilmeye çalışılmıştı. Zara tulumlarında kemerleri de eklediğini gördük bu da kemer modasından olsa gerek. Rahatlığı zerafetle buluşturmayı hedeflediği çok net anlaşılıyordu.

 

 

 

Zara İlkbahar-Yaz 2017 Reklam Kampanyası

 

 

Uzun elbise stiller hem beyaz hem de siyah renkli parçalar mevcuttu. Elbiselerden gömleklere, ceketlerden diğer giyim parçalarına her noktada balerin tarzı izler mevcuttu. En önemlisi de bu koleksiyon hem ilgi çekmeye çalışmış hem de rahatlık sağlanması amaç edinilmiş. Tişörtler ise düz baskılı idi. Balerin ayakkabıları süslü ve romantik izler taşıyordu. Bunun haricinde sandaletler de ince tasarımlar hakimdi. Sokaktan esinlenerek motosiklet bisikletçisi sandaletlerine kadar her şeyi içerin bir ayakkabı stilleri vardı. Bu koleksiyonu kullanmak için ihtiyacımız olan tek şey birazcık cesaret. Sizlerle önemli bir markanın koleksiyonuyla beraber olduk. Önümüzdeki günlerde koleksiyonları en hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. En güzel moda fikirlerini öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin. Güzel günler diliyorum.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.