Denemek İçin 7 Şık İlkbahar Yaz Saç Modeli

Denemek İçin 7 Şık İlkbahar Yaz Saç Modeli

Bahar saç kesimi bu sezon için kısa pixie kesimler ve katlı kısa  kesimler ile daha şık. Bahar sık sık yeniden doğuş ile ilgili, yani bir bahar saç kesimi seçerken fark yaratan güzel saç modelleri olmalı. Bu görünüm yeniden icat ve yeniden başlamak için mükemmel bir zaman. Aşağıda şık bahar saç kesimi modellerinden denemek isteyebileceğiniz bir liste hazırladık.

1. YUMUŞAK PERI

ilkbahar yaz kisa bayan sac modelleri

Bu bahar peri saç kesimi modellerinde  harika yumuşak dokulu katlar vardır. Peri kesintileri bazen çok şiddetli olabilir, bu yüzden açısal kesikler ve ağır stillerden sakınmak en doğrusu. Hareketli kısa saçlar daha sevimli ve şık . Bu tarz saçlardan iyi kesilmiş Ünlüler Michelle Williams ve Ginnifer Goodwin içerir.

2. ŞIK BOB

bob kesim bayan sac modelleri

Bob kesim saçlar, bahar gelince daha parlak bir görünüm peşinde olanlar  şık bob kesim deneyebilirler. Bu eşit parça bob çekici ve sofistike. Bu kesimde saçınızı daha kolay şekillendirmek için çene uzunluğu bob kesimlerden şaşmayın. Bu kesimi korumak için, bazı iyi stil spreyleri ve iyi bir saç fırçasına yatırım yapın.

3.KATLI BOB

katli bob kesim

Nispeten  bahar saç kesimi, bakımı kolay olması açısından uzun, katlı bob kesimler süperdir. Dokulu, omuz uzunluğunda bob kesimleri çin kuaförünüze danışın . Yumuşak katlı modeller bu kesim ile iyigörünür. Böyle Olivia Wilde, Alexa Chung, ve daha yakın Miley Cyrus gibi ünlüler bu uzun bob kesim katlı saç modellerini deneyen ünlüler.

4. AÇILI KATMANLAR

acili katli sac modelleri

Biraz daha uzun bir saç, bir omuz uzunluğu gibi kesim isteyen kadınlar için, katmanlı saç kesimi için güzel bir yoldur. Kuaförünüzden yumuşak kenarları dalgalı katmanları isteyin.

5-KAHKÜLLÜ DALGALI SAÇ MODELLERİ

kahkullu dalgali sac modelleri

Tam saçaklar (çarpmalar) tarzında bu bahar saç modelleri olarakseçilebilir.Düz kahküllü ve aşağı doğru inen dalgalar 2019 ‘ün popüler saç modellerindenı. Bu görünüm bazı bakım ve düzenli kahkül kestirmek gerektirir .

6-UÇLARI HAFİF DALGALI UZUN SAÇ MODELLERİ

uclari hafif dalgali uzun sac modelleri

Eğer uzun saçlarınızı seviyorsanız , her zaman saç için bazı ekstra katlar ekleyebilirsiniz. Şu anda uzun saçlarınız varsa, hemen saç uçlarınıza hafif dalgalar yapın.Saçlarınız daha hacimli görünecektir.

7-ŞIK, DÜZ SAÇLAR

DUZ SAC MODELLERİ

Eğer  hacimli saç isteğinde değilseniz dümdüz saç modelleri için harika altarnatifleri vardır. Bu görünüm iyi aynı uzunlukta kesilmiş saç modelleri şık ve seksi , bu nedenle çok fazla katları tercih etmemelisiniz. Ortasından ayırın, yana ayırın.Bu kadar güzel düzleştirmek için saç serumların dan kullanabilirsiniz. Ünlü saçlarından ilham almak için, Gwyneth Paltrow  seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Uygun Saç Modelleri başlıklı makalemizde Saç Modelleri ve yuvarlak yüze uygun saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank emine bağcı dedi ki:

    doğru renk ve kesimi yakalayan bayanlar her zaman bir adım öndedir