Yuvarlak Yüze Uygun Saç Modelleri

Yuvarlak Yüze Uygun Saç Modelleri

Eğer yüzümüz yuvarlak ise her halükarda bundan hoşlanmayız çünkü kiloyu belli ettiğini düşünürüz. Yuvarlak yüzler de kâkül kullanmayı tercih etmeyiz çünkü yüz alın bölgesinden çene bölgesine doğru baskı uygular. Yapmamız gereken yuvarlak yüze uygun saç modelleri seçmemizdir.

yuvarlak yüze uygun saç modelleri (1)

Saçlarınızın uç kısımlarını saçınızın renginden daha açık bir renge boyarsanız yuvarlak yüze uygun saç modelleri arasındaki yerinizi almış olursunuz. Çünkü saçların uçlarının açık olması yüzünüzün uzun görünmesine vesile olur. Ayrıca saçlarınızı ortadan ayırdığınız zaman da bu görünüme sahip olabilirsiniz. Alın kısmının açık olup çeneyle bütünleşmemesi gerekir.

yuvarlak yüze uygun saç modelleri (4)

Yuvarlak yüze uygun saç modelleri kaküller alnı kapatır ve yüzün daha yuvarlak görünmesini sağlar. Doğru uygulamalar ile doğru saç modellerini uyguladığımız zaman yuvarlak bir yüze sahipseniz dahi, yüzünüzü uzun gösterebilir, farklılık yaratabilirsiniz.

yuvarlak yüze uygun saç modelleri (6)

Yuvarlak bir yüze sahipseniz mümkün olduğunca yanakları gizlemeye çalışın bunun içinde düz saçları tercih edebilirsiniz. Hacimli ve dalgalı saçları kullanırsanız bu yüzünüzü daha da geniş gösterecektir. Sizler için seçtiğimiz yuvarlak yüzler için saç modellerini görsellerden inceleyebilirsiniz.

yuvarlak yüze uygun saç modelleri (2) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (13) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (12) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (11) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (10) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (9) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (8) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (7) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (5) yuvarlak yüze uygun saç modelleri (3)

 

 

Bir önceki yazımız olan Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri başlıklı makalemizde serenay sarıkaya, serenay sarıkaya saç modelleri ve serenay sarıkaya saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.