Abiye Topuz Modelleri

Abiye Topuz Modelleri

Birbirinden güzel abiye modelleriyle en şık kombini oluşturan abiye topuz modelleri, bu yıl da birbirinden farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Abiye kıyafetlerin tümünün en iyi şekilde algılanmasını sağlayan topuz modelleri, kıyafetinizin modeline, yüz ve saç tipinize göre farklılık gösterebiliyor. Özellikle uzun saçlı bayanlarda daha farklı abiye topuz modelleri elde etmek mümkün.

Kısa saçlarda abiye topuz modelleri elde etmek için farklı aksesuarlar kullanılabilir. Görünmeyen metal tokalar, inciler ya da boncuk detaylı farklı tokalarla kısa saçlarda da abiye topuz modelleri elde etmek mümkün. Çok kısa saçlarda ise kaynak yaptırdıktan sonra birbirinden güzel abiye topuz modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Saçı orta uzunlukta olan bayanlarda klasik abiye topuz oldukça yaygın olduğu gibi; yandan veya tepeden topuz modelleri de abiye kıyafetlerle oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle yandan abiye topuz modelleri farklı örgü biçimleriyle ve incili tokalarla bir araya geldiğinde ortaya harika görüntüler çıkmaktadır.

Abiye topuz modelinizi kıyafetinizin modeli ve detaylarına göre şekillendirebilirsiniz. Kıyafetinizde yer alan bir takım altın ve gümüş detaylarını topuzunuzda da çeşitli tokalar ya da pullarla yansıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı renkte abiye kıyafetler için yine benzer renk tonlarında tokalarla abiye topuzun üst ya da orta kısmını süsleyebilirsiniz. Özellikle renkli tokaların, abiyenizin rengiyle uyumlu olması çok önemlidir.

Abiye topuzları sadece örgü biçiminde de tasarlayabilirsiniz. Tamamı örülen uzun saç, topuz şeklinde bir araya getirilerek abiye uygun çeşitli toka ve boncuklarla süslenebilir.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.