Sonbahar-Kış 2020 Tırnak Trendleri

Sonbahar-Kış 2020 Tırnak Trendleri

Yaz sezonunda ilginç tırnak trendleri vardı. En farklısı ise meyve desenli tırnak tasarımları idi. Yaz sona erecek bunun içinde bu meyve desenli tırnak fikirlerini artık bir kenara koymanın vakti geldi bile. Sonbahar-kış 2020 tırnak trendleri kapıyı çalmaya başladı bile ama kesinlikle bizleri hayal kırıklığına uğratmayacak. Yaklaşan yeni sezon bize 3D süslemeler içeren karmaşık tırnak tasarımları sunuyor. Bazılarını günlük olarak değil özel zamanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca 2020 yılının tırnak modasında sevdiğiniz markanın logolarını tırnaklarınızda görebileceksiniz. Böyle bir eğilimin olduğunu vurgulayalım.

 

 

Yeni yıl için gözümüze çarpan tırnak eğilimi kuru fırçalama tasarımı. Tırnaklarınızda kuru fırça efekti elde etmek için fırça renginin çoğunu silin ve rastgele vuruşlarla tırnak cilası uygulayın.  Bu tırnak tasarımı gerçekten kullanılabilir ve denemek içinde birden fazla renk seçeneğiniz vardır. Nötr renkler her zaman stilde. Sonbahar-kış 2020 için soğuk alacalı kumlu fikirler seçin, monotonluğu da kırmak için birkaç rengi karıştırın. Kıvrımlı manisler de bu sonbaharda trend oluyor. Tek yapmanız gereken tırnaklarınızın ucunda eğri çubuklar  veya küçük üçgenler çizmektedir. Bu klasik Fransız manikürünün   modern hali. Eğer ekstra şeyler istiyorsanız parıltıları deneyin. Şimdide 2020 tırnak modasına göz atıp ilham alalım.

 

2020 Güz-Kış Tırnak Trendleri

 

1.Minimalist Tırnaklar

 

 

Bu senenin önemli trendlerinden bir tanesi minimalist tırnaklar. Tırnak tasarımlarına baktığımızda minimalist tırnakları sıklıkla gördük, güzel öneriler denenebilir.

 

2.Yarı Saydam Yarı Gri Tırnak Tasarımları

 

 

Tırnaklarınızın yarısı saydam yarısı da gri renkli şekilde olacak boyamalar artık çok popüler. Çapraz şekilde yarısını boyayıp çok güzel bir efekt oluşturabilirsiniz. Bu görünüme bayılabilirsiniz ona göre!

 

3.Gümüş Hatlar

 

 

 

İlk olarak çok özel bir tasarım olduğunu söyleyelim. İnce gümüş hatların tırnaklara kattığı boyutu öngörebiliyoruz. Bu şekilde yapılacak tırnak tasarımları çok harika gerçekten özgün ve yeni öneri.

 

4.Gri Tipped Manikür

 

 

Gri renkler sonbahar-kış sezonunda bu sene çok daha fazla görülecek. Hem mevsimin rengi hem de bu sen gri tonlara daha fazla ağırlık verildi. Gri manikürleri her yerde görebiliriz şimdiden hazırlık yapın.

 

5.Metalik Tırnaklar

 

 

Metal renkler daha parlak özellikli bu açıdan da daha fazla tercih ediliyor. Metalik renklerin üzerindeki ekstra parlaklık da tırnakları basit bir yapıdan çıkarıp daha eşsiz bir moda örneğine dönüştürüyor.

 

6.Zincirli Sivri Tırnak Trendi 2020

 

 

Zincirli aksesuarları seviyorsanız bunu tırnaklarınızda da deneyebileceksiniz artık. Zincirli sivri tırnak trendi çok değişik farklı bir öneri. Yapılan defilelerde mankenlerin tırnaklarında böyl zincirleri sıklıkla gördük.

 

7.Altın Rengi Tırnaklar

 

 

Saç renginde de altın renkler ön plana çıktı. Altın rengi görünümler çok eşsiz yansıma yapıyor. Açıkcasını söylemek gerekirse çoğu bayan bu rengi çok çok beğendi. Tırnaklarda altın sarısı çok fazla yaygınlaşabilir.

 

8.Tek Tırnak Renkli Diğerleri Şeffaf Trend

 

 

Değişik bir bakış açısı olduğunun altını çizelim. Tek tırnak da renk var diğerleri ise şeffaf trend. İlk başta farklı gibi geliyor sade ama güzel bir yaklaşım. İlk zamanlarda görenler şaşırabilir ama zamanla bu stile alışacaklardır.

 

9.Boya Manikürüne Dipleştirilmiş Tırnaklar

 

 

Dipleri şeffaf olarak uçları ise renklendirilmiş tasarımlar modacılar tarafından tasarlandı. Sıradan görünüşler yerine böyle öneriler daha eşsizdi. Bu görünüm çok kişi tarafından beğenilip sıklıkla kullanılacaktır böyle tahmin ediliyor.

 

Yeni Moda Tırnak Süslemeleri

 

10.Canlı Kırmızı Tırnak Tasarımları 2020

 

 

Tırnakların üzerinde yıldızlar, geri kalan kısmında da canlı kırmızı renkler çok favori olacak gibi. Tırnaklara sanki bir dünya sığdırılmış gibi.

 

11.Sonbahar Minimalizmi

 

 

Sonbaharda kullanılabilecek renk ve desenlerden oluşuyor. Sonbahar minimalizmi adını verdiğimiz öneri sizleri cezbedecek gibi.

 

12.3D Süslemeler

 

 

13.Sonbahar Tırnak Tasarımı

 

 

14.Marc Jacobs Logolu Tırnak

 

 

15.Mermer Desenli Tırnaklar 2020

 

 

16.Düzensiz Mavi Renkler

 

blank

 

17.Çıplak Görünümlü Tırnaklar

 

 

18.Parlak Pop Tırnak Eğilimi 2020

 

blank

 

19.Altın Rengi Sihir Tasarımı

 

 

20.Grafik Desenli Tırnaklar

 

 

21.Parlak Larcivert Tırnaklar

 

 

22.Altın Pop ile Nötr Renkler

 

 

23.Logolu Tırnaklar

 

 

24.Çok Renkli Tırnak Stili

 

Bir önceki yazımız olan Yaz İçin En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler başlıklı makalemizde cilt bronzlaştıcıları, cilt bronzlaştırıcı fiyatları ve en iyi bronzlaştırıcı markaları hangisi? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.