En İyi Kısa Saç Modelleri

En İyi Kısa Saç Modelleri

Yaşlıları gençleştiren, gençleri daha da güzel gösteren kısa saç modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da revaçta. Sizlere şimdi birbirinden farklı en iyi kısa saç modelleri göstereceğiz. Hangisinin kendi saçınıza daha iyi olacağını hayal etmek tamamen size kalmış. Eğer bu konuda biraz kötüyseniz yakınınızda bulunan ve güvendiğiniz birinden tavsiye alabilirsiniz. Her önünüze gelene saçını hakkında yapacağınız değişimleri sormamalısınız çünkü insanlar hevesinizi kırabilir. Eğer benim çevremde böyle sorabileceğim kimse yok diyorsanız o zaman fotoğraflarınızda küçük oynamalar yaparak en azından fikir alabilirsiniz. Tabii ki bir fotoğrafçı kadar güzel bir biçimde fotoğrafta oynayamayabilirsiniz ancak en azından bir fikriniz olur.

en iyi kısa saç modelleri küt

En İyi Kısa Saç Modelleri İçin En Klasik ve Zarif Model: Küt Kesim

Hepimiz hayatımızda en az bir defa da olsa saçımızı küt kestirmişizdir. Ancak yine de bilmeyenlerimiz için söyleyelim küt kesim saç modelleri saçın çene hizasında düz şekilde kesilmesidir. Genelde kulağınızın altına kadar birkaç parmak boyunda saç olur. Eğer saçınız dalgalı ya da kıvırcıksa bu modeli yaparken dikkatli olmalısınız. Sonuçta kuaförler saçınızı ıslakken keseceklerdir. Eğer kendi çene hizanızda kesmesini istediğinizi söylerseniz saçlarınız kuruduğunda hafifleyecek ve kendi şekline geri dönecektir. Bu da saçınızı kestirdiğinizden daha da kısa yapacaktır. Eğer saçınızı kuru halinde küt duracak şekilde istiyorsanız kuaförünüze bunu kesinlikle söylemelisiniz. O boyunu sizin için ayarlayacaktır.

en iyi kısa saç modelleri pixie

Kısa Derken Gerçekten Kısadan Bahsedenlere: Pixie Saç Kesim Modeli

En iyi kısa saç modelleri arasında gerçekten en sık ve sevilerek kullanılanlardan bir tanesi de pixie saç kesim tarzıdır. Bu saç kesim tarzında yanlar oldukça kısa ancak üstler daha uzundur. Küt modelden çok daha kısa olduğu için oldukça günlük bir modeldir. Bu saç şeklinde kestirecekseniz eğer saçınızın kuru olmayan bir saç olduğuna emin olun. Saçınız kuruysa ilk önce nemlendirme tedavisine başlayın. Bunun nedeni kuru saçların kabarmaya ve elektriklenmeye oldukça müsait olmalarıdır. Bu saç modeli her ne kadar yanlardan kısa olsa da üstlerden daha uzundur. Eğer saçınız çok kabarırsa garip bir görüntü oluşabilir. Saçınız kıvırcıksa bu saç sizde oldukça ilginç ve farklı olacaktır.

en iyi kısa saç modelleri açılı bob

Kısa İsterken Değişiklik İsteyenlere: Açılı Bob Kesim

Kendiniz için en iyi saç modeline karar verirken yapmanız gereken şeylerden biri de bu saç modelinin az önce bahsettiğimiz gibi küt kesim gibi düz mü olacağı yoksa katlıymış gibi yandan baktığınızda açılı durması mı olacaktır. Eğer saçınızda açıyla farklılık yapmak isteyenlerdenseniz bu model tam size göre. Normal saç modellerinde açı önden arkaya gider. Bu pek çoğumuzun alışık olduğu modeldir. Ancak açılı bob kesimde kısa olan en arkasıdır ve öne doğru saç uzar. Arkadan öne doğru bir açıyla geldiği için saçınızı toplamakta hiçbir sorun yaşamazsınız. Ayrıca hem oldukça sportif hem de özellikle çalışan kişiler için ciddi olacaktır.

en iyi kısa saç modelleri kahküllü bob saç modeli

En Seksi Modellerden: Kaküllü Bob Saç Kesimi

Alnınız genişse ve bunu biraz saklamak istiyorsanız kakül kestirmek tam size göre. Kısa kestirince yüzünüzün çok belirgin olacağını düşünüyorsanız özellikle kakül kestirebilirsiniz. Eğer daha önce kakül kestirmediyseniz ve alnınız da küçükse kakül kestirmek sizin için riskli bir tercih olacaktır. Eğer bu modeli çok yapmak istiyorsanız kakülü alnınızdan değil de kafanızdan aldırın. Saç geriden alındığında alnınız daha uzunmuş gibi görünebilir. Bu saç modeli özellikle son günlerde çok moda. Hem seksi hem de günlük olan bu modelle sizler de harika görünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsteme Elbisesi Modelleri başlıklı makalemizde İsteme Elbisesi Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.