Daha Güzel Görünmenin 6 Yolu

A+
A-
Daha Güzel Görünmenin 6 Yolu

Hepimizin bildiği bir gerçek var ki; çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Güzel görünmenin 6 yolu diyerek birkaç öneride bulunacağız. Güzel görünmenin 6 yolu diyorsanız, bakımlı olmak demek olduğunu bilmelisiniz. Günün belli saatlerinde ya da özel davetlerde iyi giyim, iyi makyaj demek değildir. Bakımlı olmak bir kadının yaşam biçimi olmalı, gece uyurken ki vakitler bile dahil edilmelidir.

güzel görünmenin yolları (3)

*Birinci kural, giyim konusunda kendi tarzınızı yaratmalısınız, moda etkileri alsanız dahi sizin size yakışan bir tarzınız olmalıdır. Güzel görünmenin 6 yolu arasında stil sahibi olmak bir kadının olmazsa olmazıdır.

*İkinci kural makyaj; her kadının kendi yüzünü tanıması ve kendine uygun makyajı belirlemesi gerekir. Bu makyaj da sadece özel günler için değil her zaman için olmalıdır.

*Güzel görünmenin 6 yolunun üçüncüsü ise; Aksesuar seçimidir, aksesuarlar kıyafet ile uyumlu ve doğru seçim oldukları sürece şıklığınıza şıklık katacaktır. Saçlar elbette çok, çok önemlidir.

güzel görünmenin yolları (5)

*Güzel görünmenin 4 yolu arasında ne kadar moda etkisinde kalsanız da saç modelinizi ve renginizi mutlaka bir uzmana danışarak belirlemelisiniz sayılmalıdır. Güzel görünmenin 6 yolu arasında mutlaka göz makyajınızı doğru yapmalı ve bakışlarınızı kullanmayı bilmelisiniz.

*Güzel görünmenin 6 yolunda size yapacağımız son öneri ise; mutlaka özgüven sahibi olmanızdır, kendine güvenen bir kadının cazibesi hiçbir zaman karşı konulmayandır.

güzel görünmenin yolları (4)

Bir önceki yazımız olan Gece Makyajı Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde gece makyajı ve makyaj modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.