Erkekler Kadınların Hangi Giyim tarzını Çekici Bulurlar

Erkekler Kadınların Hangi Giyim tarzını Çekici Bulurlar

Erkekler Kadınların Hangi Giyim tarzını Çekici Bulurlar, Hangi Giyim Tarzını İtici Bulurlar ?

Ah bu erkekler kadınlarda hangi giyimler beğeniyorlar, hangi tarzları beğenmiyorlar benim fikrimce seksi gösteren ve şirin gösteren giyimleri daha çekici buluyorlar.Biz kadınlar kendimize yakışanı giymekten hoşlanıyoruz ve kombinlerimizi buna göre yapıyoruz. Birçok bayanda modayı yakından takip ederek sezonun trendleri doğrultusunda giyim tarzını belirliyor. Peki ya erkekler kadınların giydiği moda olan trend olan giyim tarzını beğeniyor mu? Erkeklerin çok fazla moda düşkünü olduklarını söyleyemeyiz. Çok az erkek modayı yakından takip eder. Bu makalemizde erkeklerin bir kadında hangi kıyafetleri beğendiğini hangilerini beğenmediğini sizlere sunacağız.

Erkeklerin kadınlarda beğenmediği kıyafetler

Erkekler genel olarak topuklu ayakkabıları bir bayanda beğenseler de eğer kadınlar bu yüksek topuklar ile yürüyemiyorsa bunu samimiyetsiz bulurlar. Yani giyemediği ayakkabıyı sırf çekici görünmek için giydikleri hissine kapılırlar. Sizin için de erkeklerin ne dediği önemliyse üzerinde duramadığınız topuklu ayakkabılardan uzak durun.

Arkasında yazı olan pantolon ya da eşofmanları biz seksi olarak görüp severek giysekte erkekler popo da olan bu yazılardan pek hoşlanmıyorlar.

Büyük gözlükler ve şapkaları biz bayanlar severek giyiyoruz. Özellikle seksenli yılların esintisini anlatan büyük gözlükler ve şapkalar nostaljik havasıyla biz bayanların gözdeleri arasında. Erkekler ise bu büyük parçaları yüzümüzü sakladığı için pek sevimli bulmazlar. Onlara göre gereksiz ve abartılı parçalardır.

erkeklerin kadında beğendikleri kıyafetler

Erkeklerin kadınlarda beğendiği kıyafetler.

Bacakları tamamen ortaya çıkaran vücudu tamamen saran Skinny jean denilen pantolonlar erkekler tarafından beğenilen parçalar arasında. Sade ve rahat oluşuyla biz bayanlar tarafından da sevilerek giyilen skinny jeanler bayanlarla erkeklerin ortak zevkleri arasında.

Erkekler kendi kıyafetlerinin kadınlar tarafından giyilmesinden çok hoşlanırlar. Erkekler kendilerine ait olan ve kadınlar üzerinde bol ve büyük duran tişörtleri ve gömlekleri görmekten oldukça büyük haz alırlar. Belki de kendilerine ait oldukları için son derece seksi bulurlar. Halbuki bir bayan gözüyle bakınca bizimle hiçbir alakası olmayan bu parçaları biz itici bulabiliriz. Fakat erkekler bunun tam tersini düşünmekte.

Özellikle gecelerimizi süsleyen seksi elbiseler biz bayanlar kadar erkeklerinde beğendiği kıyafetler arasında. Burada da erkeklerle ortak noktada buluşuyoruz. Fakat elbisemizi vücudumuzun şekline göre seçmeliyiz. Aksi takdirde vücudumuzdaki kusurları gözler önüne serebiliriz. Bu da hoş olmayan itici bir görüntünün oluşmasına neden olacaktır.

Bütün bu saydıklarımıza rağmen asıl önemli olan biz kadınların ne istediği ve hangi kıyafette kendini çekici ve rahat bulduğudur. Şüphesiz biz bayanlar ne yapmamız gerektiğini erkeklerden daha iyi biliyoruz. Onun için erkeklerin sizde ne görmek istediğinden  çok sizin kendi tarzınızı beğenen erkeği bulmak daha önemli.

Bir önceki yazımız olan Trend Abiye Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2014 abiye elbise modelleri, 2014 abiye modelleri ve abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.