Tırnaklarda Yeni Trend: Nail Art

Tırnaklarda Yeni Trend: Nail Art
9 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 3.727 kez okundu.

O kadar makyaj ürünlerinden ve uygulama yöntemlerinden bahsedip de tırnakları hiçe saymak olmaz tabi ki. Günlük yaşantımız da en sık kullandığımız şeylerdir ellerimiz. Soğuk sudan sıcak suya geçişler de olsun, çalışılan ortamlara bağlı kaşınmalar olsun, rüzgarların etkisiyle çatlamalar olsun her şekilde eller zarar görebilir.

nail art oje (15)

Bunların önüne sağlıklı ve kaliteli olan kremler sayesinde geçebiliriz. Tırnakların sağlıklı olması ve tırnak süsleme yöntemleri adı altında uygulamalar yapılması bakımı sevenler için güzel şeylerdir. Tırnakları uzamayan, her zaman kırılan ve biçimlenmeyen insanlar, öncelikle doktor tavsiyesinde ürünler kullanmalıdırlar.

nail art oje (11)

Sağlıklı tırnaklar kişinin öz güveni için önemlidir çünkü günümüzde tırnak yeme alışkanlığı oldukça fazladır. Tırnaklarınızın görünümüne değişiklik katmak isteyenler tırnak süsleme yöntemlerinden birkaçını uygulayabilirler. O kadar farklı ve mükemmel ojeler vardır.

nail art oje (2)

Kadınlar akıllarında yoksa bile mutlaka tırnaklarını süslemek isterler ve bunun için ojelerinin renklerini seçmeye başlarlar. Tırnak süsleme yöntemlerinin en son çıkan modasından biri de tırnağın üzerine oje ile yapıştırılan uğur böcekleri, nazar boncukları gibi desenlerdir.

nail art oje (1) nail art oje (16) nail art oje (14) nail art oje (13) nail art oje (12) nail art oje (10) nail art oje (9) nail art oje (8) nail art oje (7) nail art oje (5) nail art oje (4) nail art oje (3) nail art oje (2)

2014 Midi Etek Modelleri ve Kombinleri
Vücut Tipine Göre Ceket Seçimi

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git