10 Havalı Sarı Balyaj Renklendirme Fikri

10 Havalı Sarı Balyaj Renklendirme Fikri

Şüphesiz ki balyaj yeryüzündeki en seksi saç trendlerinden biri- özellikle de son birkaç sezondur hem sokaklarda hem de podyumlarda sıkça gördüğümüz bir tercih haline gelmiş durumda. Saçlarınızı anında güneş tarafından öpülmüş havasına sokacak ve bakmaya doyamacağınız bir görüntü için böyle bir model tercih edebilirsiniz. Sizin için en beğendiğimiz sarı balyaj fikirlerini bir araya topladık- bir sonraki sezon için harika!

Kahverengiden Sarıya Havalı Bir Karışım

blank

Hem oldukça basit hem de gerçekten göz alıcı bir saç stili ile girişi yapıyoruz! Saçın kök kısımları biraz daha koyu bir kahverengi ve uçlara gidildikçe sarı tonlara ulaşılıyor, uçlar ise açık sarı renkte. Bu hanımın saçları omuzlarına düşen harika plaj dalgaları ile gerçekten gözleri kendisine kilitleyecek bir görünüm oluşturuyor.

Açık Sarı Romantik Dalgalar

blank

Bu inanılmaz havalı ve romantik saç stili hem tatlı hem uzun, kulakların yanından başlayıp uçlara kadar uzanan dalgalar ile süslenmiş, bu sayede de bakmaya doyulmayan göz alıcı bir görünüm elde edilmiş. Altın sarısı renklerinden daha açık, beyaz-sarı uçlara doğru doğal bir balyaj ile oluşturulan bu görüntü gerçekten göz alıcı.

Açık Kahverengiden Karamel Balyaja

blank

Bu göz alıcı sarı balyaj saç stiline bakarken etkilenmemek elde değil resmen! Bu uzun dalgalar açık kahverengi tonlardan karamel sarı tonlara doğru harika şekilde balyajlanmış, mükemmel renk geçişleri ise dalgalar ile harika şekilde sergilenerek resmen gözlere ziyafet halini almış!

İnce Sarı Balyaj

blank

Eğer bu modern kadın gibi kalın saç tellerine sahipseniz, o halde doğal sarı tonlarınızı öne çıkarmak için harika bir seçeneğiz var demektir, uçlarda açık renklere uzanan sarı renkte balyajlar kullanarak hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu hanım kulağının yanından başlayan dalgalar ile saçlarına harika bir dokunuş daha yapmış.

Çikolatadan Karamel Buklelere

Sarıyı saç renginizde kullanmanın bir diğer harika yolu ise bu kadın gibi saçlarınızın uç kısımlarında kullanmanız olacaktır- gerçekten göz alıcı bir görüntü! Saçın kök kısımlarında koyu çikolata renkleri kullanılırken uçlara doğru tonlama karamel tonlarına geçirilmiş, bu sayede de bu kadının göz alıcı kalın saçları mükemmel bir saç stili halini almış.

Kül Sarısından Açık Sarıya Geçiş

blank

Bu kadının güzel sarı saçları görülebilecek en güzel balyaj geçişi ile hayata döndürülmüş! Saçın dip kısımlarında sakin bir kül sarısı kullanılmış ve bu renk buz beyazında doğru eritilmiş, bu renklerin karışımı gerçekten göz alıcı. Bu kadının salaş bir şekilde dalgalandırılmış saçları da görebileceğiniz en güzel silüetin oluşmasını sağlamış.

İnce Karamel Işıltılar

blank

Bu cesur ve tatlı orta uzunluktaki saç stili ağzınızı açık bırakacak güzellikte, eminiz siz de aynı fikirdesinizdir. Bu kadının balyaj renkleri açık kahverengiden zengin bir karamel tonlamasına yerini bırakmış, saçlar dağıtılmış ve bu sayede göz alıcı ve havalı bir görünüm elde edilmiş, siz de öyle düşünmüyor musunuz?

Balyajlı Uzun Küt Saç

Bu oldukça hacimli ve basitce göz alıcı uzun küt saç stiline bakmaya biz doyamadık! Ön kısımlarda daha uzun katlar ile arkada boyutu kısalan saçların katmanlandırılması saça kesinlikle hacim katmış. Bal rengi tonlarındaki balyaj karışımı ise bu uzun küt saçın düz, tatlı ve stil durmasını sağlamış.

Koyudan Açığa Sarı Dalgalı Küt Saç

Bir diğer havalı küt saç stili ise, burada gördüğünüz gibi dalgalandırılmış olan! Kök kısımlarında koyu sarıdan uç kısımlarda açılan sarı renklerle birlikte bu kadın saçlarının harika şekilde renklendirilmesini sağladığı gibi eklediği dalgalar ile de saçı hareketlendirmiş. Bu göz alıcı renklendirmenin uzun saçta da harika duracağını düşünüyoruz.

Kahverengi ve Sarı Balyaj Dalgaları

blank

Bu kadının güzel saçları en eşsiz ve en güzel şekilde balyaj ile renklendirillmiş; Bu havalı renk dalgaları gerçekten göz alıcı bir etki oluşturuyor. Kahverengi ve beyaz sarının birlikte kullanılması sayesinde bu kadının saçları inanılmaz bir güzelliğe sahip olmuş. Saçlar düz kullanılsa da, dalgalı şekilde kullanıldığı zaman da harika duracağına inanıyoruz.

Sarı balyaj inanılmaz derecede stil bir saç modeli- bu harika modellerin fotoğraflarını gördükten sonra sizin de aynı fikirde olduğunuza inanıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.