2020 İlkbahar/Yaz Takı Trendleri

2020 İlkbahar/Yaz Takı Trendleri

2020 İlkbahar-yaz takı trendleri minimalist dokunuşları unutarak büyük,koyu,cüretkar konseptle karşımıza geldi. Bu konsept değişiklikler olduğunu ve takı trendlerinde önemli eklemeler geldiğini açıkça ortaya koydu. Moda başkentlerinde önemli bir görünüm şıklığı veren takılar eksantrik tarzda parçalar olarak tasarlanmıştı. Bu ilginç parçalar bayanlara önemli çekicilik kattığını gördük.

Ağır takı parçaları ile Balenciaga,dev kolyeleri ile Prada ve Loewe ilkbahar-yaz 2020 takı trendlerini oluşturuyordu. Kolyeler,sofistike takılar,zarif chokerslar yeni stilleri ile bambaşkaydı. Devasa derecede büyük kolyeler ilkbahar 2020 için tasarlanmıştı.

 

2020 İlkbahar-Yaz Takı Modelleri

 

1.Choekers Kolye

 

Kolyeler ne zaman pistleri terk edecek? 90 lardaki köklü değişimden sonra choekers kolye kaç sezondur çok popüler. Kıyafetler için baştan çıkarıcı takı parçası olduğunu söyleyebiliriz. İnce kırılgan stilleri oluşturulmuş choekers kolyeler ilgi çekiciydi. Christian Dior,Dsguared2,Damir Doma gibi ünlü devler bu kolyeleri kullanan moda devleriydi.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-4

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-5

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-6

 

2.İnce Uzun Küpe Trendi

Küpelerin illa eşit olması gerektiğini söyleyenler yanlış söylemiş. Küpeler iki elmanın yarısı olacak diye bir şey yok. Simetrik ve dengeli değil. Bir küpe uzun diğeri ise daha kısa bu şekilde takı stillerinin farklılık özelliğinden yararlanılmış. Ayrıca küpler özdeş de değil yani farklı tarz küpeler buda bambaşka ilgi duymamıza sebep oluyor işte 2020 ilkbahar-yaz takı trendi böyle olacak.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-13

 

3.Tek Küpe Modası 2020

Cesur görünümlü bahar mevsimi tarzı takılarla geliyor. 2020 ilkbahar-yaz takı trendi ile en son noktayı yakalamayı hedefleyebilirsiniz. Küpe trendi devam ediyor ama bir farkla tek olarak. Eşsiz tek küpe 2020 yılının takı modası. Kulağınızdaki diğer eş küpesini takmadan tek olarak kullanacaksınız. Yaprak desenli ve geometrik desenli küpeler ön plandaydı.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-18

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-19

4.Büyük Madolyonlu Kolyeler

Yaz günleri daha sade giyinildiği için takılar önemli yer tutar. Bu takıların şeklide büyüyor ve madolyonlu takı trend oluyor. Zincir kısmının ve madolyon kısmının büyüklüğü değişebiliyor. Kıyafete göre değerlendirerek ona göre takma şansı sunuyor. Metalik ve gümüş madolyon kolyeler şeklinde tasarlanmış bence denemmiş gereken 2020 takı trendidir.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-14

5.Üst Kol Bilezik Trendi 2020 İlkbahar-Yaz

Üst kol bilezik trendi yükselen bir yapıda. 2020 yılı ile beraber gittikçe de yükselmeye devam ediyor. Estetik bir hava ile kollar anlam kazanıyor. Çıplak kol yerine böyle bir tarz hoş duruyor. Eğer hala denemediyseniz bir deneyin deriz. Daha çok Hintli kadınların tercih ettiği kol bileziği tüm dünyayı saracak gibi. Birçok markanın takılarında bu tarzı gördük. Kol bileziğinin çok farklı şekilleri de mevcut. Denemek isteyen bayanlar birçok şekil sunuyor.

Tüm Aksesuar ve Takı Fikirleri İçin Tıklayınız.

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-21

 

6.Ucuna Eşya Bağlık Kolye Trendi 2020

Benzersiz stiller yaratmak her zaman mümkündür. 2020 ilkbahar-yaz takı modellerinde de detaylar vardı. 2020 takı trendin de kolyelerin ucuna küçük eşya parçaları ile zenginleştirilmiş. Kolyeler bu parçalarla daha anlamlı güzel hale getirilmiş. Değişiklik istiyorsanız sizlerde kolyelerin ucuna değişik materyaller ekleyebilirsiniz. Kolyeler normalde tek ve parçasızdır ama bu tarz iki parçalıdır. Eklemeli kolyeler 2020 takı trendlerin bir tanesi olacak ve yükselen grafik izlediği tahmin edilmektedir.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-7

 

7.Kat Kat Bilezik Trendi

Bileklerde tek parça değil de birden parçalı bilezik tarzı takı şeklidir. Cüretkar ama bir o kadarda güzeldir. Genellikle Arap tarzı dansöz stili dense de gayet hoş ve güzel. Sadece metal değil hafif deri tarzı olanlarda mevcuttu. Taşlı,teferruatlı stillerde gözlerden kaçmadı. Gayet hoş duruyordu. Birçok markada pistler bu takı trendine vurgu yaptı. Gümüş kombinasyonlu olan bileklik takıları daha yoğunluktaydı. Altın kombinasyonlu olanlarda azda olsa pistlerde yerini almıştı.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-15

 

8.Kulaklarda Uzun Şekilli Küpeler

Kulaklarda uzun harika tasarımlı küpeler yerini alıyor. Bu büyük küpeler 2020 ilkbahar-yaz takı modası arasında yer alıyor. Benzersiz grafik tasarımıyla kulaklarda yerlerini aldıklarını gördük. Gucci’nin bu trende öncülük ettiğini gördük. Farklı renkler,çiçek tasarımlar,olağünüstü şekiller bir küpeden daha fazlasını sunar gibiydi. Mavi renkli küpelerinde ağırlıkta olduğu gözlerimizden kaçmadı. Tasarımcıların bakış açısını genişleterek küpelere neler katacağını bu modelde daha net gördük.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-8

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-9

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-10

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-11

9.Dini Simgeli Takı Trendi

Haçlar Hristiyanlığın simgesidir ve bu simge sizin daha dindar olduğunuzu gösterebilir. Bayanlarda kendi dini simgelerini kullanabilir. Müslümansanız da İslam dinine uygun simgeleri tercih edebilirsiniz. Bazı tasarımcılar dini eğilimleri kullanarak bu takıları tasarlamıştı. Her dinin simgelerini kullanarak daha dininize bağlı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Simgeler yaydığı mesajlar açısından çok önemlidir. Farklı desen ve boyutlardaki küpeler ve kolyeler vardı ve bu simgeleri 2020 yılında fazlasıyla göreceğiz.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-17

 

10.Ayakta Tatlı Küçük Detaylı Halhallar

Kış mevsiminde ayaktaki halhalları pek kullanamayız çünkü botlar ve çizmeler buna izin vermez. İlkbahar ve yaz mevsimin gelmesiyle ayak bileklerine neşe ve heyecan gelir. Sandalet ve daha açık ayakkabı tarzlarında halhallar görünür hale gelir. Ayak kısmının estetiği ve çekiciliği de önemlidir sadece üst kısımdan ibaret olduğunu düşünmeyin vücudumuzun. Ayakta küçük detaylı halhallar çok güzeldi. Püsküllü halhallar,hayvan kafası ile oluşturulmuş halhallar,çiçek desenli halhallar gerçekten çok tatlıydı. Yüksek topuklu ve diğer ayakkabılarla çok güzel duruyor. 2020 Takı Modası Fikirleri için Tıklayınız.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-2

 

İlgili: Tüm Aksesuar-Takı Fikirleri İçin Tıklayınız.

11.Her İki Kolda Aynı Bilezik Trendi

Her iki kolda özdeş bilezik trendi 2020 ilkbahar-yaz takı trendi olarak kayıtlara geçiyor. Bileziklerin özdeş olması dikkat çekici ve kıyafetlere uyumlu. Sert metalik ve gümüş kalın aynı şekilli bilezikler iki kola anlam katıyor. Ayrıca farklı geometrik desenler ve taşlarla süslenmesi de tamamen bayansı özellik gösterdiğine kanıt olur cinsten. Biz moda blogcuları olarak çok beğendik. Çok güzel durduğunu takının farklı nefesini hissettiğimizi söyleyebiliriz. Issay Mıyake,Etro gibi markalar bu takı tarzını koleksiyonunda kullanmıştı.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-12

 

12.Püsküllü Takılar 2020 Yılında da Trend

Püsküllü takıları 2020 yılında da takı trendini oluşturuyor. İlkbahar ve yaz aylarında püsküllü takları sıklıkla göreceğiz. Püsküllü küpeler,püsküllü bilekler,püsküllü şahmeranlar,püsküllü kolyeler trend parçalardandı. Benzersiz püsküllü takılar pistlerde güzel bir hava estirdi. Püsküllerle takı olarak ancak bu kadar detay eklenebilirdi gerçekten. Başarılı takı parçalarından olduğunu söyleyebiliriz. Püskülleri sadece botlarda veya elbiselerde düşünmeyin takılarda da gördüğünüz gibi var. Elbiselerinize uygun olarak kullanmanızda fayda var.

https://www.stylekadin.com/trendler/2020-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri.html

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-20

 

13.İki Parçalı Takı Trendleri

İki parçalı takılar bayanlara bir ruh katıyor. İki parçalı takılara yatırım çok daha akıllıca bir seçenek. İlkbahar-yaz 2020 takı modelleri için iyi bir kombinasyon olduğun söylenebilir. Çünkü iki parçanın uyumu söz konusu. Bilezik ve yüzüklerin birbirine bağlantısını görmekteyiz bu zincir yardımıyla yapılmış ve buna iki parçalı takı trendi diyoruz. Birleştirilmiş takılar güzel bir birliktelik sağlamış. Aynı anda iki takı takma durumunu ortadan kaldırmış.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-1

 

14.Kumaş Çiçekli Broşlar

Kumaş çiçekli broşlar güzel ve ilgi çekiciydi. Çok yönlü bir kullanımı olan broşlar harika detaylardır. 80’lerden etkilenerek modern görünümlü hale getirilmişti. Zarif görünümleri ile kıyafetlere anlam katıyorlardı. Elbiselerin üst kısmına ve yaka kısmına takılan bu çiçek şekilli broşlar özel günler için daha bir harika görünüm katacaktır. İlkbahar ve yaza uygun çiçek görünümleri de bütünleyici olma özelliği taşıyordu. Hafif bir parça olması yönüyle de zahmet vermeyecektir.

 

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-3

 

15.Tasarımlı Farklı Şekilli Yüzükler

Eski tasarımlardan sıkıldınız mı? Yeni tasarım yüzüklerle 2020 ilkbahar yaz mevsimi daha hareketli. Klasik yüzük şekilleri yerine daha yaratıcı motifler kullanıldığını görmekteyiz. Parmak halkalarına çok önemli bakış açıları sığdırılmıştım gerçekten. Bu benim olmalı diyeceğiniz yüzük şekilleri gözlerden kaçmadı. Parmaklarda birden fazla yüzük modası da devam ediyor ama her parmakta değil. İki ya da üç parmakta olması güzel duruyor.

https://www.stylekadin.com/aksesuar-taki/ilkbaharyaz-2020-canta-trendleri.html

2017-ilkbahar-yaz-taki-trendleri-16

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.