Saç Uzamasını Sağlayan Doğal Çözümler

Saç Uzamasını Sağlayan Doğal Çözümler

Saç Uzamasını Sağlayan Doğal Çözümler

Saçınızın daha hızlı büyümesi için doğal yöntemler denemek istiyorsanız, daha sağlıklı ve doğru bir yoldasınız.  Saçınızı daha hızlı bir şekilde doğal büyümesini sağlamak için öğrenmesi kolay ve sadece doğru yöntemleri bilmek zorundasınız!

HER 6-8 HAFTADA BİR SAÇLARI UÇLARINDAN KESTİRİN

Saçların büyümesini isterken  saçını kestirmek garip gelebilir , ama ölü uçları kestirmek saçınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.. Aslında, bu sizin yapmanız ve öğrenmek olduğunuzda bir kuraldır.6/8 haftada bir saç uçlarından kırıkları kestirmeniz saçlarınızın daha hızlı büyümesini sağlar . Saçlar saç uçlarından uzamaz, saç köklerinden uzamaya devam eder.Ama saç uçları kırık ve ölüyse sürekli uçlardan kopar ve uzayan saçlarınız bir işe yaramaz.

sac uzatma

 SICAK YAĞ İLE SAÇ DERISINE MASAJ YAPIN

Evde kediniz yada arkadaşınıza, saç derinize  sıcak bitkisel yağlar ile saç derinize masaj yapın.Bu saçlarınızın daha hızlı büyümesini sağlamak için en etkili ipuçlarından biridir ve gerçekten çok işe yarıyor! Sadece,  yağ tedavisi için yağı biraz ısıtıp  ısaç derisine ovarak sürülmelidir.Ve bir süre bekletin ve farkı göreceksiniz -Saçlarınızı bu şekilde , kalın, yumuşak ve uzun hissedeceksiniz! Her zaman bir eczaneden ve aktardan bu yağları bulabilirsiniz. Jojoba yağı, coconut, badem ve hindistan cevizi yağı sende harikalaryapabilir, zeytin yağları, ve diğer birçok yağ ; sadece biraz  ısıtmak ve masaj yaparak  u
sac uzamasi cozumleri

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.