Saç Uzamasını Sağlayan Doğal Çözümler

Saç Uzamasını Sağlayan Doğal Çözümler
24 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.265 kez okundu.

Saç Uzamasını Sağlayan Doğal Çözümler

Saçınızın daha hızlı büyümesi için doğal yöntemler denemek istiyorsanız, daha sağlıklı ve doğru bir yoldasınız.  Saçınızı daha hızlı bir şekilde doğal büyümesini sağlamak için öğrenmesi kolay ve sadece doğru yöntemleri bilmek zorundasınız!

HER 6-8 HAFTADA BİR SAÇLARI UÇLARINDAN KESTİRİN

Saçların büyümesini isterken  saçını kestirmek garip gelebilir , ama ölü uçları kestirmek saçınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.. Aslında, bu sizin yapmanız ve öğrenmek olduğunuzda bir kuraldır.6/8 haftada bir saç uçlarından kırıkları kestirmeniz saçlarınızın daha hızlı büyümesini sağlar . Saçlar saç uçlarından uzamaz, saç köklerinden uzamaya devam eder.Ama saç uçları kırık ve ölüyse sürekli uçlardan kopar ve uzayan saçlarınız bir işe yaramaz.

sac uzatma

 SICAK YAĞ İLE SAÇ DERISINE MASAJ YAPIN

Evde kediniz yada arkadaşınıza, saç derinize  sıcak bitkisel yağlar ile saç derinize masaj yapın.Bu saçlarınızın daha hızlı büyümesini sağlamak için en etkili ipuçlarından biridir ve gerçekten çok işe yarıyor! Sadece,  yağ tedavisi için yağı biraz ısıtıp  ısaç derisine ovarak sürülmelidir.Ve bir süre bekletin ve farkı göreceksiniz -Saçlarınızı bu şekilde , kalın, yumuşak ve uzun hissedeceksiniz! Her zaman bir eczaneden ve aktardan bu yağları bulabilirsiniz. Jojoba yağı, coconut, badem ve hindistan cevizi yağı sende harikalaryapabilir, zeytin yağları, ve diğer birçok yağ ; sadece biraz  ısıtmak ve masaj yaparak  u
sac uzamasi cozumleri

 

Kış saç modası dalgalı saç modelleri 2014 2015
Kırmızı Ruj Seçimi İçin İpuçları

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git