En Güzel Bayan Ayakkabı Modelleri

A+
A-
En Güzel Bayan Ayakkabı Modelleri

Yürüyelim arkadaşlar laylalalaylom :).Yaza çok az kaldı kilo vermek için son çırpınışlarımızı yapıyoruz beyler bayanlar. Beslenmene dikkat et, diyetini yap hatta sporuna da git ama ben derim ki hazır havalar güzel iken çek oksijeni içine çık yürüyüşüne. Hem spor salonlarındaki beton yığınlarının arasından kurtulmuş olursun hem de aylık yüksek miktar paralar ödemek zorunda kalmazsın. Temiz havanı içine çeke çeke yaparsın sporunu. Paran da cebinde kalır:) Tabi ki kıyafette önemli yürüyüş için. Saçma sapan kıyafetlerle hem abeste görünmek istemezsin hem de rahatsız bir spor yapmış olmazsın.

Yürüyüşte ki en önemli parça ayakkabıdır. Çünkü sağlıksız bir ayakkabı demek sağlıksız bir ayak ve sağlıksız yapılmış bir yürüyüş demektir. O yüzden ayakkabı seçimimiz çok önemlidir. Genellikle spor ayakkabı ile yürüyüş ayakkabısını karıştırırız. Aman canım ne olacak 2’si de düz taban bağcıklı ayakkabı de önemsemeyiz. Ama yanlış bir düşünce içine girmişizdir o an. Ayaklarımıza yaptığımız bir eziyettir. Son yıllar da yürüyüş ayakkabısı olarak markalar çeşitli renklerde, özellikler de üretim yapmışlardır. Hele bir de akıllı telefona sahipseniz attığınız adımdan tutun koştuğunuz metreye kadar hepsi hesaplanır. Bu bahsettiğim özellikler ile uyumlu marka son yıllarda en çok tutula Nike Airmax modelidir. Hem göze hitap eden modelleri vardır ayrıca ayak sağlığı tam olarak düşünülerek üretimi yapılmıştır. Kısaca tam bir ayak dostudur diyebiliriz. Sağlıklı yürüyüşler için sağlıklı ayaklar.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.