Gigi Hadid Saç Rengi

Gigi Hadid Saç Rengi

Gigi Hadid saç rengi nedir ve nasıl elde edilir? Son zamanların gözde mankenleri arasında yerini alan Gigi Hadid, gerek yaptığı makyajlar gerekse saç rengi ile gündeme gelmektedir. Üstelik mankenin kullanmış olduğu saç rengi -bronde- son zamanlarda trendler arasında yerini almıştır. Birçok kişi Gigi Hadid dendiğinde kendisini dalgalı ve bronde saçları ile hatırlamaktadır. Fakat manken bunun dışında farklı saç renklerini de kullanmış ve güzel bir şekilde taşımıştır. Sizler de Gigi Hadid’in kullandığı saç renklerini merak ediyor iseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz. İşte Gigi Hadid saç rengi;

Bronde Saç Rengi

Bronde saç rengi Gigi  ile popülerliğini arttırmıştır demek yanlış bir yaklaşım olmaz. Saç renkleri arasında son zamanlarda renklendirme teknikleri ve bir saçta birden fazla renk kullanımı yaygınlaşmıştır. Bununla birlikte bronde saç rengi de ön plana çıkmıştır. Bronde saç rengi ne kumral ne de sarı bir saç rengidir. Genel olarak bünyesinde iki tonu da barındırmaktadır. Bronde saç rengi yapıldıktan itibaren sürekli dip boyası gerektirmemektedir. Çünkü saçın dibinden gelen renk de bronde görünümü oluşturmaktadır. Üstelik bu renk doğal görünümü ve saça kattığı parlaklık ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizler de saç rengi konusunda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bronde rengini bir kenara not alabilirsiniz. Böylelikle saçınızda hem doğal hem de göz alıcı etkiler bırakabilirsiniz. Farklı renklerin saçta yapmış olduğu dalgalar ile kendinize hoş bir hava katabilirsiniz. Beyonce gibi ünlü isimler tarafından da kullanmış olan bu renk genellikle Gigi Hadid saç rengi olarak kendini aratmaktadır. Boyama esnasında saçın yoğunluğunun sarıya yakın olmasını istiyorsanız saç tutamlarını daha çok sarıya boyayabilirsiniz. Sarıdan kasıt bal rengi ve benzeri saç tonlarıdır.

Sıcak Çikolata Saç Rengi

Sıcak çikolata saç rengi Gigi Hadid’in kullanmış olduğu diğer bir saç rengidir. Çikolata saç rengini bronde kadar uzun zamanlar kullanmış olmasa da bir dönem kullanmış ve kendisine de oldukça yakışmıştır. Daha sonralarında ise herkesin bildiği bronde saç rengine geri dönüş yapmıştır.

 

2020 Yaz Sezonu En Trend Mini Şortlar başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Altın Sarısı Saç Rengi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde altın sarısı saç modelleri ve farklı saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.