Nişan Saç Modelleri

Nişan Saç Modelleri

Eğer bir mutluluğa evet demişseniz tatlı bir telaşe başlamış demektir. En önemli günlerinizde en güzel görünmek tabii ki hakkınız. Bu yüzden güzel bir nişan elbisesi seçmeli ve nişan saç modelleri arasında en uygunu seçmelisiniz. Elbise ve saç modeliniz bir uyum içinde olurken makyajınız ise tamamlayıcı olmalıdır. Nişan genellikle aileler arasında yapıldığı için fazla abartılmadan sade bir görünüme sahip olmanız sizi daha zarif gösterecektir. Dilerseniz açık bıraktığınız dilerseniz de değişik topuz modelleri yaptırabilirsiniz. Her şekilde zarif ve güzel görünecek bir saça sahip olacaksınızdır. Eğer seçeceğiniz elbise dekoltelere sahip ise nişan saç modelleri arasında topuzu seçmelisiniz. Küçük bir taç ile görünümünüzü tamamlarsınız.

Nişan Saç Modelleri

Uzun Saçlılar İçin Nişan Saç Modelleri

Uzun saçlılar, saç yaptırma konusunda oldukça avantajlıdır. Saçlarını diledikleri gibi toplayabilir ya da açık bırakarak modelini güzelleştirebilirler. Uzun saçlılar için nişan saç modelleri seçmek bu yüzden çok zordur çünkü çok fazla seçenekleri vardır. Eğer uzun saçlıysanız ve kararsız kaldıysanız bu yazı size bir fikir verecektir. İlk olarak giyeceğiniz elbise ya da gelinliğin modeline karar vermelisiniz. Eğer sırt dekoltesi var ise saçınızı toplayarak dekolteyi ön plana çıkarmalısınız. Toplarken kocaman aşırı dikkat çeken bir saç yapmanıza gerek yoktur. Klasik bir düşük topuz çok zarif görünecektir. Eğer elbiseniz sportif tarzdaysa küçük bir taç ile dalgalı saç modeli ile uyumlu olacaktır.

Nişan Saç Modelleri

Nişan İçin Kısa Saçlılara Öneriler

Kısa saçlılar için ne yazık ki saç modeli çok fazla yoktur. Topuz yapmak onlar için imkansız olabilir. Basit bir toplama ise çok güzel görünmeyebilir. Bu yüzden genellikle kısa saçlılara nişan saç modeli olarak açık bırakmalarını ve saçlarının modelini değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Küçük zarif taçlar ile daha güzel ve modern görünüm oluşacaktır. Eğer elbiseniz sportif ise çiçekli taçlar takabilirsiniz ama klas bir elbise giydiyseniz o halde tacınızı daha modern seçmelisiniz. Saçınız kısa olacağı için yüzünüz ön plana çıkacağı için daha sade ama simli bir makyaj eminim sizi prenses gibi gösterecektir.

Nişan Saç Modelleri Nişan Saç Modelleri Nişan Saç Modelleri Nişan Saç Modelleri Nişan Saç Modelleri Nişan Saç Modelleri Nişan Saç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gelin Saç Taçları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.