21 Baş Döndürücü Orta Uzunlukta Küt Saç Stilleri

A+
A-
21 Baş Döndürücü Orta Uzunlukta Küt Saç Stilleri

Demek saçlarınızı kestirmeyi düşünüyorsunuz fakat tam olarak “kırpılmak” da istemiyorsunuz.Bu durumda saçlarınızı orta uzunlukta küt şeklinde kestirmek size göre olabilir. Orta uzunluktaki küt saçlar kolayca şekil alabilen, bakımı kolay ve aynı zamanda da bir etki bırakabilecek kadar uzun saçlara sahip olmak isteyen kişiler için mükemmel bir tercih. Bu 21 baş döndürücü orta uzunlukta küt saç stillerine bakın ve bir sonraki tercihinizin ne olacağına siz karar verin!

Su Dalgaları ve Kahkülller

Yüzü çerçeve şeklinde saran ve kaşın biraz altına inerek yüzü ortaya çıkaran bu kahküller ve saçın arka kısmına hakim olan su dalgaları ile siz de harika ve havalı bir imaj sahibi olabilirsiniz. Biz aynı zamanda uç kısımlara eklenen pembe tonlarına da bayıldık, saça hem doku hem de derinlik eklemiş çünkü. Tam olarak A+ bir görünüm!

Asimetrik Dağınık Küt Saçlar

Tabi ki bu kadın saçları ne şekilde olursa olsun güzel görünecektir fakat buna rağmen biz bu sakin saç stiline hayran kaldık. Bu asimetrik saç kesimi biraz hareketli, dağınık bukleler ise oldukça günlük ve havalı. Ultra-koyu renkteki ruju ile bu görünüşü ile tam anlamıyla tamamlamış!

blank

Kolay ve Kısa Küt Saçlar

Saçlar omzun hemen üzerinde, bu küt saçlar biraz daha kısa gördüğünüz gibi. Saçların derli toplu ve düz kesimi oldukça basit ve günlük bir görüntü oluşturduğu gibi her yaştan kadın için de uygun olduğunu söyleyebiliriz.

blank

 

Dolgun ve Günlük Saçlar

Saçlarınızı ortadan ayırmak her zaman sıradan ve cansız görünmek zorunda değil elbette. Saçlarınızı burada olduğu gibi düz ve küt şekilde kestirebilir ve saçın üst kısımlarını kabartarak saça hacim ekleyebilirsiniz.

blank

 

Dalgalı A-stili

A-stilindeki saçlar kesinlikle bir klasik haline geldi ve biz bu stillerin farklı şekillerde kullanıldığını görmeye de bayılıyoruz! Bu kadının saçlarının dalgaları kesinlikle kusursuz ve platin sarısı bukleler ile tamamlanmış durumda. Yaz ayları için ideal bir görünüm!

blank

 

Dalgalı Balyajlı Kahverengi Saçlar

İşte orta uzunluktaki saçları neden bu kadar sevdiğimizi kanıtlayan bir başkta model; saçınızı şekillendirmek için hala yeterince fırsatınız var! Başlangıç olarak orta uzunlukta bir kesim yapılmış, sonrasında da balyaj ile kahverengi tonlar eklenmiş. Görünüm tatlı dalgalar ile tamamlanmış ve bu sayede de daha flörtöz ve aynı zamanda da zarif bir görünüme kavuşulmuş.

blank

 

Balyajlı ve Katlı Küt Saçlar

Bu orta uzunluktaki katlı küt saçlar hem çok havalı hem de günlük, baştan sonra gerçekten tam olması gerektiği gibi.Saçların en ön kısmındaki teller hafif arkaya atılmış ve tatlı bir görünüm oluşmuş, bu model ise güzel bir satı balyaj ile tamamlanmış. Bahar ya da yaz ayları için harika bir görünüm!

blank

 

Vişne Çürüğü ile Düz Küt Saçlar

Eğer saç telleriniz inceyse, bu şekilde bir kesim tercih edebilirsiniz, bu sayede saçınızın genel olarak hacmini artırabilirsiniz. Ve tabi ki burada vişne çürüğü rengi ile tamamlandığı gibi saçınıza biraz da zıtlık eklemeyi unutmamalısınız. Basit, hareketli ve göz alıcı.

blank

 

Dalgalı Kahverengi ve Sarı Saçlar

Kahverengi bir tabanın üzerine kestane ve sarı renklerde atılan ışıltılar sayesinde bu model oldukça tatlı bir hal almış ve görünüm genel olarak göz kamaştırıcı hale getirilmiş. Saçlardaki dalgalar ise hem hareketli hem de tatlı bir görünüm oluştururken aynı zamanda sofistike bir hava da katmış.

blank

 

Klasik Düz Küt Saçlar

Düz şekilde kesilen küt saçlar biraz sıradan ve cansız görünebilir fakat bu durumu saçlarınıza ışıltılar ve renkler ekleyerek engelleyebilirsiniz. Hem oldukça derinlik kazanan bir görünüm hem de 50’nin üzerine kadar her yaştan kadın için hem günlük hem de güzel bir model.

blank

 

Açık Ombreli Gevşek Dalgalar

Saçlarınızın ombre renklendirmesini ön plana çıkarmanın ve göz alıcı hale getirmenin bir yolu da burada olduğu gibi gevşek şekilde dalgalar eklemek olabilir.

blank

 

Eşsiz Ters Küt Saçlar

Muhtemelen bunun gibi bir modeli daha önce HİÇ görmemişsinizdir, dürüst olalım bizim de sık sık karşımıza çıkan bir model değil bu! Ama kesinlikle göz alıcı. Birçok farklı katman ve renklendirmeler ile oldukça eşsiz ve eğlenceli hem de gerçekten dikkat çekici.

blank

 

Hareketli Su Dalgaları

Bu hayat dolu model gerçekten 2018 için mükemmel! Bu modeal hareketli ve göz alıcı pastel mor ile süslenerek eşsiz ve enerji dolu bir görünüm sağlamış ve su dalgaları ile de görünüm çok daha sofistike hale getirilmiş.Basit ve sade bir makyaj ve işte her türlü organizasyon için mükemmel görünüyorsunuz!

blank

 

Kıvrılmış Kahküller ile Ombreli Model

Uzun kahküllerin yana atılmasına biz bayılıyor, oldukça flörtöz ve eğlenceli! Fakat bu görünümü aslında bu kadar göz alıcı hale getiren şey üst kısımlarda simsiyah olan saçların ombrelenme şekli. Wow!

blank

 

Rahat Dalgalar

Kahverengi bir tabanın üzerine eklenen ışıltılar ile bu tatlı saçlara çok tatlı bir hava katılmış, rahat dalgalar ile de görünüm tamamlanmış. Bir sahil ya da havuz partisi için harika görünüm!

blank

 

Yana Atılan Düz Saçlar

Bu saç stili öylesine seksi ve taze ki, ve de hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz bir model. Saçın dip kısımları siyah şekilde bırakılmış ve alt kısımlarda platin rengi kullanılarak uçlarda maviye geçilmiş, saçlar oldukça kenardan ayrılmış ve düz bırakılarak gerçekten nefes kesen bir görünüm ortaya çıkarılmış.

blank

 

Yatak Saçları

Yataktan kalktığınız gibi dışarıya çıkmak ve saçlarınıza özel şekilde şekil vermek istemediğiniz zamanlar için bu görünüm harika! Burada olduğu gibi orta uzunlukta küt şekilde bir kesim yaptırmalısınız, saçlarınızın dağınıklığını kendiniz için pozitif şekilde kullanabilirsiniz- hem rahat hem de çok seksi değil mi?

blank

 

Pembe Hacimli Bukleler

Gözleri üzerinize çekecek bir stil mi arıyorsunuz yoksa? İŞTE BU. Oldukça hacimli olan bu harika bukleler harika bir pembe ile tamamlanmış ve siyah kısımlar da oldukça havalı bir görünüm sağlamış. Bu modele bayıldık!

blank

 

Dalgalı Ombreli Saçlar

Ombre ile saç renklendirme trendinin en güzel şekilde kullanıldığı bu modelde saçların dip kısımları koyu kahverengi şekilde bırakılırken uç kısımlarda kestane rengi kullanılmış. Saçlara daha çekici bir hava için dalgalar eklenmiş ve bu model gerçekten koyu renkte bir ruj ve dumanlı bir göz makyajı ile akıllardan çıkmayacak bir hal almış.

blank

 

Dağınık Dalgalar

Bu dağınık ve dalgalı saç stiline bayıldık; hem eğlenceli hem de gençlik dolu, aynı zamanda da her türlü organizasyonda kullanılabilecek bir model. Saçlarınıza hafif dalgalar ekleyip biraz karıştırarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

blank

 

Keskin A-şeklinde Küt Saçlar

A-şeklindeki küt saçların, saç modasının en güzel modellerinden biri olduğu şüphesiz ve bunun gibi oldukça keskin bir kesim ile de hem göz alıcı hem de canlı bir görünüm elde edilmiş.

 

Bu listede beğendiniz bir orta uzunlukta küt saç modeli kesinlikle olmalı! Hangisi sizin favoriniz?

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.