20 Harika Sarı Balyaj Saç Renklendirme Fikri

A+
A-
20 Harika Sarı Balyaj Saç Renklendirme Fikri

Sarı öylesine etkileyici bir saç rengi ki! Birçok farklı göz alıcı tona sahip, karamelden kül rengine, hareketli bir plaj sarısından buz sarısına- hepsinin farklı bir dokunuşu var. Balyaj ise bir rengi diğer bir renkle kullanmanızı sağlayan bir geçiş uygulamasıdır. Sarı renk ile balyajı birleştirmek ise sahip olabileceğiniz en güzel saç stillerine açılacak bir kapı olabilir- bu yüzden de bu yazımızda sizin için harika sarı saç renklendirme fikirlerini derledik.
Saçlarında farklı bir renk kullanmak fakat çok da abartmamak isteyen bayanlar için balyaj gerçekten harika bir uygulama. Balyaj sayesinde saçlarınızda doğal görünümlü ışıltılar kullanabilir ve harika modellere sahip olabilirsiniz. Eğer sarı tutamlarınız zıtlık oluşturmaya başladıysa, saçlarınızı balyaj uygulamasıyla harika ve doğal bir hale sokabilirsiniz.

Kahverengiden Sarıya Balyaj Bukleler-Ombre Balyaj Saç Stili

blank

Kahverengi ve sarı birbiriyle inanılmaz uyumlu iki renk- özellikle de bu modeldeki orta uzunluktaki saçlarda gerçekten gözlerimizi alamadık. Saçlar omuzlardan biraz daha uzun ve diplerden uçlara kadar bukleler ile süslenmiş. Bu modele sahip olmak için saçlarınızın diplerini koyu kahverengiye boyayabilir, uç kısımlarına da altın rengi sarılar ekleyebilirsiniz.

Sarı Balyaj İle Yarım Örgü

Örgü, saçlarınızdaki harika balyaj renklendirmesini göstermek için harika bir yoldur, bunu yularıdaki saç modelinde de kolaylıkla görebilirsiniz. Bu modele sahip olmak için saçlarınızın üst kısımlarında koyu kahverengi tonları ve uçlarında ise açık sarı tonları kullanabilirsiniz. Saçın üst kısımlarında ters fransız örgüsü kullanılmış. Saçları daha salaş bir şekilde tutmak için ise hafif bir dalgalandırma yapılmış.

Gümüş Rengi ve Kül Sarısı Saç Stili

blank

Gümüş rengi ve kül rengi başlangıçta birbiriyle çok da uyumlu olmayan iki renk olarak görülebilir. Fakat bu harika saç stiline bir kez baktığınızda birlikte ne kadar harika olduklarını göreceksiniz. Bu modele sahip olmak için saçlarınızı omuzlarınızdan biraz daha yukarıda kestirmelisiniz. Saçlarınızda parlak gümüş rengi ve kül renklerini balyaj tekniği ile kullanmalı ve saçlarınızın salaş ve düz kalmasını sağlamalısınız.

 

Sarı Işıltı Küt Saçlar- Kadınlar İçin Balyaj Saç Stili

Omuzlardan biraz daha uzun saçlar inanılmaz güzel bir duruşa sahip. Saçın yüze yakın kısımlarını daha kısa, arka kısımları da biraz daha uzun tercih edebilirsiniz. Bu fotoğrafta olduğu gibi harika bir modele sahip olmak isterseniz saçlarınızı burada olduğu gibi sıcak tonlarda bir sarıya boyayabilirsiniz. Saçlarınıza altın rengi ışıltılar ekleyebilir ve modeli tamamlamak için saçlarınızı dalgalandırabilirsiniz.

 

Kahverengiden Sarıya Balyaj Dalgalar

Saçlarınızı gündüz görünümünden gece görünümüne geçirmek için dalgalar harika bir saç şeklidir. Burada yapılan balyaj uygulaması gerçekten harika. Saçın dip kısımlarında sıcak bir çikolata rengi kullanılmış. Uç kısımlarda ise güzel bir sarı ton tercih edilmiş. Saçın üst kısımları yarım şekilde toplanmış ve uç kısımlara ise renklerin ahengini sergilemek için dalgalar eklenmiş.

 

Beyaz-Sarı Balyaj, Orta Uzunlukta Düz Saçlar

blank

Başarılı bir balyaj uygulamasını sergilemek için orta uzunlukta saçlarınızı düz şekilde kullanmak sizce de akıllıca değil mi? Bu harika modeli omuz hizasındaki saçlarınızda kullanabilirsiniz. SAçın dip kısımlarında koyu sarı kullanmalısınız. Uç kısımlara doğru ise sarının daha açık tonlarını seçebilirsiniz. Saçlarınızı düz ve pürüzsüz şekilde şekillendirerek harika bir model elde edebilirsiniz.

 

Dalgalı Küt Saçlar

Dalgalı saçlar ve balyaj uygulamalarının uygulamalarına doyamıyoruz. Saçlarınızın dip kısımlarında kullanacağınız koyu sarı renk ile uç kısımlarda daha açık sarıları birleştirebilirsiniz. Saçlarınızı çene hizasında kestirebilirsiniz. Saçlarınıza büyük dalgalar ekleyebilir ve hareketli ve güzel bir modele sahip olabilirsiniz.

 

Karamelden Beyaza Sarı Dalgalar

Karamel ve beyaz-sarının birbiriyle uyumu cennette yapılmış bir balyaj uygulaması gibi. Bu modele sahip olmak için saçlarınızı arkaya düşecek kadar uzun tercih etmelisiniz. Saçlarınızın dip kısımlarında tatlı bir karamel rengi tercih etmelisiniz. Uç kısımlarda daha açık sarılar kullanmak için de balyaj uygulaması kullanmalısınız. Saç stilini tamamlamak ve hacim kazandırmak için dalgalar eklemelisiniz.

 

Karamel Dalgalar

Büyük ve dramatik bir görünüm için böyle dalgalar kullanabilirsiniz. Herhangi bir özel organizasyon içi harika bir model. Bu model özellikle de karamel-sarı balyaj ile harika gitmiş, değil mi? Saçlarınızı karamel rengine boyamalı ve uç kısımlara da açık sarı ışıltılar eklemelisiniz. Saçınızı en iyi şekilde kullanmak için de dalgalar ekleyebilirsiniz.

 

Koyu Sarıdan Açık Sarıya Küt Saçlar- Kısa Saçlar İçin Modeller

blank

Tam çene hizasında küt saçlar gerçekten göz alıcı. Bu modeli birçok farklı şekilde şekillendirebilir ve hem kısa hem de havalı saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki saç kesiminiz için bu modeli tercih edenilirsiniz. Saçlarınızın dip kısımlarını koyu bir renge boyamalısınız. Uç kısımlarda ise göz alıcı bir karamel tonu tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza daha salaş bir hava katmak için ise dalgalar ekleyebilirsiniz.

 

Kül Rengi Işıltılar: Ombre ve Balyaj Saç Stilleri

blank

Saçlarında sarı rengi kullanmak isteyen koyu renk saçlara sahip bayanlar böyle kül rengi tonları ve balyaj uygulamasını tercih edebilirler. Kül rengi sıcak bir renk olduğu için çok zıtlık oluşturmayacaktır, bu sayede de daha doğal ve tatlı bir stile sahip olabilirsiniz.

 

Platin Sarısı Saçlar

blank

Bazı balyaj uygulamaları diğerlerinden daha güzel olabilir, özellikle de bu modelde gördüğünüz açık renkte ışıltılar gerçekten göz alıcıé Saçların dip kısımları koyu renkte bırakılmış, uç kısımlara ise zıtlık oluşturacak tatlı platin rengi ışıltılar eklenmiş. Gün ışığında parlayacak saçlara sahip olabilirsiniz!

 

Boyama Açık Sarı Saçlar: Balyaj Saç Stili

blank

Boyama tekniği sayesinde saçlarınızdaki ışıltılar kusursuz ve oldukça doğal bir sanat eserine dönüşebilir; bu modelde de gördüğünüz gibi. Saçların koyu renkli dipleri ve uç kısımlarda kullanılan platin sarısı soğuk sezonlar için oldukça sıcak bir model ortaya çıkarıyor.

 

Altın Rengi Balyaj: Dalgalı Saç Stili

blank

Elmas bir genç kızın en yakın arkadaşı olabilir, ama dürüst olalım altın da mükemmeldir! Bu harika saç stili kahverengi ve altın renginin harika tonlarını bir araya getirerek tatlı ve seksi bir model ortaya çıkarmış.

 

Gün Işığıyla Öpülmüş Saçlar: Dalgalı Küt Saçlar

blank

Saçlarınızda gün ışığını hissetmek istiyor ama bütün yaz boyunca güneşte oturmak istemiyor musunuz? O halde böyle harika bir modele sahip olmak için sarı balyaj ışıltılar kullanabilirsiniz. Bal renginin tonları sarı ile harika bir şekilde birleşiyor, eklenen tatlı dalgalar ise modelin daha hareketli bir hale gelmesini sağlıyor. Gerçekten göz alıcı.

 

Platin Rengi Uzun Balyaj

blank

Bu platin rengi balyaj o kadar doğal ve güzel duruyor ki! Saçın kum rengi dipleri ise harika bir uyum sağlamış. Yaz ayları için harika bir saç modeli. Saçların düz şekilde kullanılması ise renklerin kolayca seçilebilir bir hale gelmesini sağlamış.

 

Altın Rengi Gölgeler ve Platin Rengi Işıltılar

Saçlarda platin rengini seviyor musunuz? Peki ya bal rengi? Gözleri üzerinize çekecek harika bir model için bu ikisini birleştirmelisiniz. Bu renkler salaş dalgalar ile birleştirildiği zaman ise oldukça flörtöz ve feminen bir havaya sahip olmuş.

 

Uzun Saçta Bal Rengi Balyaj ve Ombre

Saçlarınızın dip kısımları kahverengi ise ve platin ya da açık renkte sarılar ile çok dramatik ya da belirgin bir modele sahip olmak istemiyorsanız bunun yerine tatlı bal tonlarından birini tercih edebilir ve oldukça sıcak bir saç rengine sahip olabilirsiniz.

 

Koyu Sarı Balyaj, Dalgalı Ombre Saç Stili

Eğer kalabalığı şaşırtacak çarpıcı bir saç stili istiyorsanız, siyah saç diplerinizle koyu sarı uçları birleştirebilirsiniz. Bu görünüm hem göz alıcı hem de seksi, aynı zamanda eklenen hacimli dalgalar sayesinde kesinlikle bütün gözleri üzerinize çekeceksiniz.

 

Soğuk Kül Rengi Balyaj

blank

Kahverengi ile kül renginin birleştiği balyaj modellerine doyamıyoruz ama bunun için bizi suçlayabilir misiniz? Kesinlikle mükemmel bir kombinasyon! Koyu kahverengi saç dipleri soğuk bir kül rengi ile kolayca aydınlatılabilir, tabi önemli organizasyonlarda saçlarınızı daha özel hale getirmek için tatlı ve gevşek dalgalar kullanmayı da unutmamalısınız. Hangi balyaj renklendirmesi sizin favoriniz? En sevdiğiniz modeli bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.