10 İnanılmaz Güzellikte İki Renkli Saç Modeli

A+
A-
10 İnanılmaz Güzellikte İki Renkli Saç Modeli

Gerçekten çok heyecanlıyım çünkü yaza yaklaşıyoruz ve sizin için toparladığımız bu saç renklendirme fikirleri hem çok taze hem de çok orijinal!
Saç şekillendirme açısından oldukça heyecanlı bir sezona girmek üzereyiz, bütün yıl tek renk ve muhtemelen de tek model kullandığınız saçlarınıza yepyeni bir tasarım ekleyerek yaza hoş geldin demenin zamanı geldi!
İki renkli saç modellerinin güzelliği hem kolay şekilde kullanılabilir olmaları hem de yüzünüzü pozitif bir şekilde öne çıkarmaya yardımcı oluyor olmaları. Ve ayrıca saçlarınıza daha kalın telli illüzyonu ekleyedebilirsiniz, ki bu da birçok kadının ulaşmayı istediği bir şeydir.

blank

 

İki renkli saç modelleri

Karamel ve bal renginin tonları hemen hemen her türlü renk için baz renk olabilecek tonlardır, bunlara sarı ve koyu kahverengi de dahil. Aynı zamanda sakin saç renklerini kolayca canlandırabilir ve bunu yaparken de saç açıcıları ağır şekilde kullanarak saçlarınızı yıpratmanızı gerektirmez!
Karamel ve bal rengi ile gibi iki renkli modeller sarının sert tonlarını yumuşatabilir ve aynı zamanda da kahverenginin koyu tonlarını daha açık hale getirerek yüzünüzü ön plana çıkarabilir.

 

Güneş renkleri inanılmaz derecede çe-ki-ci!

Bakır kırmızıları, açık turuncular, domates kırmızıları ve turuncunun birçok farklı tonu da iki renkli şekilde renklendirilecek olan saçlarda oldukça popüler renkler. Soluk bakır/turuncu renkleri sarı olan saçlarınızı yepyeni çilek trendi ile buluşturmanın en güzel yollarından biri olabilir, ki çilek trendi şu an birçok ünlü tarafından kullanılıyor zaten.
Soluk kahverengi tonlarına sahip arkadaşlar kişiliklerinin dışa dönüklüğünü ortaya koymalarına yardımcı olan kızıl renkleri tercih ederek her zaman hayalini kurdukları yepyeni görünüşe de sahip olabilirler.

 

Üç-Gölgeli Saçlar

Saçınızın sıradan kahverengi tonlarını canlandırmak için açık bakır ışıltılar ile daha koyu kahverengiler ekleyebilir ve bu sayede harika ve hareketli bir saç rengine kavuşabilirsiniz. Sonuç ise harika üç renkli bir görünüm olacak ve garanti ediyorum böyle bir renklendirmede kendini göstermeye çalışan herhangi bir beyaz saç amacına ulaşamayacak.
O yüzden de artık hepimizi vuran bu sarı furyasından vazgeçmeli- ki artık gerçekten moda değil- ve bunun yerine daha zengin, sıcak ve koyu olan iki renkli saç modellerine geçmeliyiz!

blank

 

Dramatik iki renkli saç renklendirme fikirleri

Siyah saçlara lime havası ve gökkuşağı eklemek ise daha önce hiç kimsenin görmediği bir harikalık oluşturmak demektir! Bu yüzden de eğer taze ve orijinal bir görünüm istiyorsanız pembe ve mor ışıltılar kullanabilir ya da metalik saç uçlarınıza deniz yeşili uygulayabilirsiniz.
Siyah saç ile kullanılan beyaz-sarı tonları ise de aynı şekilde, soluk sarı ile siyah balyaj da sahip olabileceğiniz en uçuk “sokak stili” saçlara kavuşmak için harika iki renk. Birçok farklı Futurist ve vampir filminde bu tarz saç stillerini görebilirsiniz. Vampirler ile insanların stil konusunda ortak yönleri olabileceğini kim düşünürdü!
Umuyorum ki yumuşak, seksi, trend ve harika renkler için sizin iştahınızı kabartabilmişimdir, hadi şimdi de iki renkli saç modelleri ile dolu olan galerimize bir göz atalım!

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.