20 Harika Saç Modeli

20 Harika Saç Modeli

Elbette yaz aylarıda bitecek ve yaz bitmek üzereyken, ince elbiselerimizi kaldırıp kazaklarımıza ve botlarımıza sarınmak üzereyken, saç stilinizi değiştirip sıcak aylara son vermek için harika bir zaman.

Kış aylarına girmek için yapabileceğiniz iki şey var 1. çevremizi saran karlı dağlar gibi daha parlak bir hale gelmek, ya da her gece yanında uyuduğumuz şömineler gibi daha sıcak bir havaya sahip olmak. Kış ayları için kullanabileceğiniz harika saç modellerini toparladık, bu modelleri büyük ya da küçük bütün organizasyonlarda kullanabilirsiniz, kalbinizi kaptırmaya hazır olun.

Indigo Dalgaları

Bu saç stiliyle ilgili büyülü bir şeyler var, kış aylarının soğuk gecelerinden çıkan masallara ait bir görüntü sanki. Hem kusursuz bir görününüm, hem de uçlardaki açık renklerin öne çıkmasını sağlayan ve arka kısımlardaki koyu renkleri de tamamlayan bir model.

Altın Gül

blank

Altın gül rengi sıcak aylar için saklanmak zorunda olan bir renk değil, bütün yıl kullanabileceğiniz harika bir renk. Bu harika renk hem sarışınların güzelliğini alıyor hem de turuncu ve kırmızının tadını da katarak harika ve feminen dalgalara sahip olmanızı sağlıyor.

Antik Gül ve Altın Dalgalar

Antik gül ve altın rengi, pembenin çok da güçlü olmayan tonlarını isteyen kadınlar için ideal. Hem sıcak hem tatlı, bu antik gül ve altın rengi ise harika dalgalar ile etkisini güçlendirmiş. Bu saç stilini kış düğünlerinde kullanın ve bütün gözleri üzerinize çekin.

Kestane Renginin Büyüsü

Koyu renk saç kış ayları için harikadır, fakat eüer görünümünüzü hareketlendirmek ve daha sıcak ve davetkar bir stile sahip olmak istiyorsanız bu rengi tercih edebilirsiniz. Kestane rengi harika bir tercihtir, hem zengin hem de derinlik sahibi bir renktir. Daha dolgun bir görünüm için böyle salaş dalgalar tercih edebilirsiniz.

Sarı Ombre Dalgalar

blank

Ombre yakın zamanda stil olmaktan çıkmayacak bir renklendirme şeklidir, sarı renk de öyle! Dışarısı 10 derece de olsa 100 derece de olsa, sarı ombre dalgalar hiçbir sezonda havalı olmaktan vazgeçmeyecek bir stildir.

Canlı Renk Karışımları

Farklı ve canları karıştıraraki karla kaplanmış dağlar arasında duruşunuzu daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bu stilde mavinin zengin tonları, hareketli mor, tatlı pembe ve sarılar kullanılmış, bütün şehir onun harika renk paletini konuşuyordur eminim! Hanımlar, eğer çılgın kişiliğinizi gözler önüne sermek istiyorsanız, bu sizin için ideal renklendirme.

Kızılcık Dalgalar

Hanımlar, kış aylarında kızılcık rengini yanlış kullanamazsanız, mümkün değil işte. Bu harika renklendirme ve gölgelendilme çevremizi saran sonbahar ile harika şekilde uyum sağlayacak ve kendinizi harika hissetmenizin sebebi olabilecek güzellikte. Hacim sahibi dalgalar ile birleştirildiği zaman, bu dolgun saçların çok daha havalı hale gelmesini sağlıyor şüphesiz.

Gümüş Dokunuşlu Dalgalar

blank

Kış aylarının güzelliğini kucaklayın ve saçlarınızda gümüş rengini kullanarak karlar ile birleşin. Bu göz alıcı saç stili kış için ideal, her baktığımızda omurgalarımıza kadar hissettiğimiz bir his yayıyor vücudumuza. Daha nefes kesici bir görünüm için böyle hacimli dalgalar kullanabilir, çok sert görünmemeleri için bu şekilde ellerinizle dağıtabilirsiniz.

Şarap Rengi ombre Dalgalar

Kış aylarında ne zaman şöminenin başına otursak aklımıza ilk gelen şey bir kadeh şarap olduğu için, kış aylarının vazgeçilmez renklerinden biri de şarap rengidir. Harika şekilde karıştırılmış morlar ve kırmızılar sayesinde saçlarınızda harika bir şarap rengi ombre kullanabilirsiniz. Gerçekten nefes kesici.

Altın Karamel Rengi

Kadınların iki favorisi-altın ve karamel- ikisi de sofistike ve göz alıcı bir karışımla birleştirilmiş. Bu stilde kullanılan geçişler bütün sezonlar için harika bir seçenek, fakat kış aylarındaki ceketleriniz ve taytlarınız için vazgeçilmez.

Bal Sarısı Işıltılar

Zıtlık,  yılın her zamanında güzeldir, özellikle de kış aylarında biraz canlanmak ve ışıldamak istiyorsanız, bu bal rengi ışıltıları deneyebilirsiniz. Koyu renkte saç kökleri için tatlı bir zıtlık oluşturabiliyorlar ve aynı zamanda kolayca seksi bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyorlar, özellikle de böyle hacimli dalgalar ile.

Çok Boyutlu Sarı ve Hacimli Dalgalar

Hem seksi hem de göz alıcı, bu çok boyutlu sarı renk, hem ışıltıları hem de koyu kısımları parlak hale getirerek nefes kesici bir görüntü sağlıyor. Kalın bir maşa yardımıyla hacimli dalgalara da sahip olduğunuz zaman bu zarif görünümün sizi tamamladığını göreceksiniz.

Koyu Kahverengi Balyaj

Eğer mükemmel bir koyu renk balyaj arıyorsanız, işte aradığınızı buldunuz. Bu görünüm ultra koyu renkte kökleri ve uç kısımlardaki koyu kahverengi kısımları harika şekilde tamamlamış. Saçlarınızın güzelliğini uçlardaki cansızlığın bozmaması için kırıklarınızı aldırmayı da unutmamalısınız.

Sarı Balyaj Dalgalar

Yaz aylarındaki görünümüzü kolayca kış aylarına aktarabilirsiniz, tek yapmanız gereken sarı rengi biraz koyulaştırıp daha sakin ve doğal bir şeyler denemek. Sarının bu derin tonları kahverengi kökler için harika, hem de insanı sarsacak kadar güzel dalgalar da kolayca göz alıcı hale getirilebilir.

Eski Hollywood Balyajı

Saçlarınızı böyle göz alıcı hale getirerek eski Hollywood seksiliğini yakalayabilirsiniz. Bu modeldeki derin ve zengin kahverengi tonları, sıcak ve göz alıcı bir dengeye sahip olmasını sağlıyor. Trend olan görünümünü tamamlamak için ise yüzünü çerçeveleyen harika ve hacimli dalgalar kullanmış.

Retro Turuncu Dalgalar

1950lerdeki göz alıcı görüntüyü düşünün, kürkü ve elindeki kokteyle o harika kadını, akla ilk gelen şey bu modeldir. Harika turuncu tonlar göz alıcı, uç kısımlardaki retro dalgalar ile ise görünüm tam olarak tamamlanmış diyebiliriz. Bu tatil görüntüsüne ben bayıldım!

Buz Gibi Sarı Dalgalar

Buz sarısı kış ayları için ideal bir renk, kış aylarının havasını tam olarak yansıtıyor ünkü. Bu modeldeki saçlar bize gece gündüz düşen karları ve yanaklarımıza değen soğuk rüzgarı hatırlatıyor. Bu beyaz-sıcak kış stiline biz bayıldık!

Auburn Işıltıları

Kış ve yaz ayları sıcak ve tatlı renkler isteyen zamanlardır, bu da tam olarak tanıma uyan bir görüntü olmuş. Modelin koyu renkte saç kökleri auburn ışıltılar sayesinde sıcak ve çekici bir havaya sahip olmuş, kış aylarında oldukça hoş bir görüntü olacak bir model.

Gri Dalgalar

Kış aylar gri saç trendini denemek için harika bir zaman değil mi!? Saçlarınızı gri renk havuzuna daldırmak için korkak davranmayın, burada da gördüğünüz gibi grinin bu tonları ışıltılar ile harika bir hal alabiliyor. Saçtaki dalgalandırmalar ise görünümün havalı ve dolgun görünmesini sağlıyor.

Krem Sarısı Dalgalar

Bu kar prensesi kesinlikle kış aylarında kullanacağı saç stili konusunda bir uzman olmalı! Krem sarısı kesinlike bütün yıl kullanabileceğiniz bir renk, ama özellikle bu tonlar kış aylarında kalbimizi çalacak bir görüntü ortaya çıkarmış. Hem parlak, hem göz alıcı hem de sokakta düşen kar tanelerini akla getiriyor. Daha dolgun ve akıcı bir görünüm için dalgalar ekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank Yasemin dedi ki:

  Bu saçlar modellerde güzel duruyor ancak ben yapınca nedense aynısı olmuyor ya.

 2. blank Esra dedi ki:

  Saç modelleri hayet güzel bence sıra sıra hepsini denemek lazım.

 3. blank Dilek dedi ki:

  Saç modelleri güzel ancak nasıl yapılacağını yazsaydınız keşke öyle daha iyi olurdu.

 4. blank Cemile dedi ki:

  Altın gül modeline bayıldım resmen ya. Ben yapsam o kadar güzel olmaz ama.

 5. blank Ebrar dedi ki:

  Auburn Işıltıları modeli saçın kısalığı ile mi alakalı yoksa renkler ile mi acaba?