Gigi Hadid Saç Modeli

Gigi Hadid Saç Modeli

Gigi Hadid saç modeli nasıl elde edilir? Son zamanların gözde isimlerinden olan ve güzelliğiyle kendinden bahsettiren manken, saç modelleri konusunda çeşitli seçimler yapmaktadır. Yapmış olduğu bu seçimler gerek hayranları gerekse çeşitli insanlar tarafından ilgi görmektedir. Sizler de Gigi Hadid’in kullandığı saç modelleri merak ediyor iseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. İşte birbirinden güzel Gigi Hadid saç modeli;

Gergin At Kuyruğu Saç Modeli

Gergin at kuyruğu saç modeli Gigi Hadid’in de tercih ettiği model olmakla birlikte tüm mankenler arasında oldukça popülerdir. Gergin at kuyruğu genellikle saçların tamamen düzleştirilmesinin ardından sıkı bir şekilde at kuyruğu yapılmasıyla elde edilmektedir. Bu saç modelini Gigi Hadid haricinde kardeşi Bella Hadid de oldukça fazla kullanmaktadır. Yapacak olduğunuz bu model ile yüz hatlarınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Balerin Topuzu Saç Modeli

Balerin topuzu saç modeli Gigi Hadid’in birden fazla kez kullandığı bir modeldir. Balerin topuzunu sade olarak kullanmakla birlikte bunun dışında örgü ile hareketlendirerek de kullanmıştır. Yapmış olduğu balerin topuzuna bir de saçlarının yanından perçemlerini çıkararak hareketlilik kazandırmıştır.

Yüksek At Kuyruğu Saç Modeli

Yüksek at kuyruğu saç modeli yapması kolay gibi görünen fakat ince hatalar ile yüzde iyi durmayan bir modeldir. Yüksek at kuyruğunu elde etmek için saçın bağlanacak olduğu yüksekliğin iyi ayarlanması gerekmektedir. Bunun dışında ise saç hacminin yeterince iyi olması gerekir. Bu iki püf noktaya dikkat edildiğinde hemen hemen herkeste çok hoş duracak bir saç modelidir.

Dalgalı Saç Modeli

Gigi Hadid denildiğinde belki de kendisi aklınızda dalgalı saç modeli ile beliriyordur. Gigi Hadid’in en çok kullandığı modellerden biri olan dalgalı saç modeli kendisinin gerek günlük yaşamda gerekse davetlerde kullandığı bir modeldir.

Düz Katmanlı Saç Modeli

Diğer bir Gigi Hadid saç modeli ise düz katmanlı modeldir. Bu saç modeli saçın düzleştirilmesi ile elde edilir. Mankenin saçının sahip olduğu katmanlar ile de hoş görüntüler ortaya çıkarmaktadır. Düz katmanlı saç modeli yapıldığında ilk olarak saçların ön kısmındaki perçemler dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Dantelli Uzun Abiye Gece Elbiseleri Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Balerin Topuzu Modelleri başlıklı makalemizde Balerin Topuzu 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.