Sinem Kobal Saç Rengi

Sinem Kobal Saç Rengi

Magazin dünyasının en gündemden düşmeyen sanatçılarından biri olan Sinem Kobal saç rengi sayesinde de dikkatleri oldukça üzerinde topluyor. Geçmiş yıllarda farklı saç modelleri denemiş olan sanatçı kendisine en çok şu anda da kullandığı saç renginin yakışmış olduğunu düşünüyor olmalı ki bir süredir saç rengini değiştirmiyor. Pek çok farklı başarılı dizi ve filmde rol alan Sinem Kobal büyüleyici güzellikteki saçlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Sinem Kobal’ın kendi saç rengi siyah. Gençlik yıllarına baktığımızda siyah saçı sürekli kullandığını ancak sonradan sarı saça geçtiğini görüyoruz. Siyahtan sarı saça geçmek saçları yıpratabilir. Saçların kopmasına, dökülmesine ve nemini kaybetmesine neden olabilir. Bu yüzden saçlarınızı Sinem Kobal gibi koyu renkten açık renge çevirirken saç bakımınızı ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Sinem Kobal Saç Rengi

Sinem Kobal Saç Rengi

Sinem Kobal saç rengi olarak sarı ve açık kumral renklerini tercih ettiğini biliyoruz. Sinem Kobal sarının pek çok farklı rengini de denemiştir. Altın sarısı, küllü sarı, koyu sarı, açık sarı renkleri onun sarı olarak denediği saç renkleridir. Bununla beraber güzel oyuncu küllü kumral ve koyu kahve saç renklerini de kullanmış ve oldukça farklı bir imaj çizmiştir. Ancak saçlarını başka bir renge boyamasının ardından her defasında sarıya tekrar geri dönmüş ve daha uzun bir süre bu rengi kullanmıştır. Balyaj gibi saçına farklı renkler veren ve saç rengini değiştiren saç rengi uygulamalarını yaptığını biliyoruz.

Sinem Kobal saç renkleri arasında çok uygulama yapan bir kadın değil ancak kullandığı saç rengi ve doğal saç rengi arasında oldukça fark vardır. Bu yüzden Sinem Kobal saçlarına sık sık bakım uygulamaktadır. Sizin de saçınız koyuysa ve sarı saç rengini istiyorsanız saçınızı açmadan sarıya boyadığınızda tutması hemen hemen imkansızdır. Öncelikle saçınızı açmalı ardından sarıya boyamalısınız. Saç renginizi evde açmanız yerine kuaförde yapmanız saçlarınız açısından daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca saç boyasını yaptıktan sonra saç bakımınızı ihmal etmemeniz ve saç maskesi gibi destekleyici başka ürünler kullanmanızı da öneririz. Sayfamızda farklı saç renkleri hakkında başka yazılar da bulunmaktadır. Onlara bakarak nasıl bir saç rengi yapacağınıza karar verebilir ve Sinem Kobal’ın saç rengi için nelere ihtiyaç duyacağınızı bilirsiniz.

Sinem Kobal Saç Rengi

Sinem Kobal Saç Modelleri

Sinem Kobal genellikle uzun saç modelini kullanıyor. Uzun saçlarını düz yerine dalgalı kullanmayı tercih eden güzel oyuncunun saçları sürekli uzun kullanılmasına rağmen oldukça bakımlı görünüyor. Saç kırıkları ya da yıpranma belirtileri göstermediği için Sinem Kobal için oldukça kullanışlı bir saç modeli. Burada önemli olan noktalardan birisi de Sinem Kobal’ın saç modelinin yüzüyle oldukça fazla uyumlu olmasıdır. Bu şekilde oldukça güzel görünen Sinem Kobal saçlarını düz model yerine dalgalı olarak kullanmayı tercih ediyor. Eğer Sinem Kobal gibi saç modeli yapacaksanız o zaman saç şekillendirici yerine saç bakım ürünleri kullanarak saçınızı dalgalı kullanmanızı öneririz.

Hem roller için hem çekimler için hem de günlük hayatında pek çok farklı saç modeli kullanan Sinem Kobal az önce de dediğimiz gibi sıklıkla açık dalgalı saç modeli ve açık düz saç modelini kullanmaktadır. Bunların yanında ortadan ayrılmış ve fön çekilmiş saç stili, tepeden sıkı topuzu olan saç modeli, kıvırcık açık saç modeli, örgülü saç modeli, dağınık at kuyruğu saç modeli ve topuz saç modeli gibi farklı farklı saç modelleri denemiştir. Bu şekilde sürekli şık ve zarif olan sanatçı her daim güzel görünmeyi başarıyor.

Bir önceki yazımız olan Altın Kumral Saç Rengi başlıklı makalemizde altın kumral saç rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.