Dr. Muttalip Keser – Saç Ekimi Hakkında Bilmek İstedikleriniz!

Dr. Muttalip Keser – Saç Ekimi Hakkında Bilmek İstedikleriniz!

Saç ekimi ciddi bir deneyim gerektirir bundan dolayı da bu alanda kimler en iyi bunları bilmek gerekir. Bugünde bu konu hakkında doktor tanıtımı yapacağız. Saç nakli yaptıracak kişiler için en önemli soru kime yaptırsam olmaktadır. Bu alanda öne çıkan Muttalip Keser hakkında sizlere geniş bilgiler vereceğiz. Dr. Muttalip Keser Ankara Çankaya’da Dermaplast isimli merkezinde hastalarını kabul etmektedir. Bu doktor Fue yöntemi Türkiye’de ilk uygulama özelliğini taşımaktadır ayrıca Fue yöntemi ile kendine özgü saç ekim şekli bulunmaktadır. Son derece gerçekçi bir saç ekim uzmanı olan Keser yurt dışında da tanınmaktadır. Bu alanda birçok kişiye uygulama yapmıştır. Şimdi de konu ile ilgili diğer detaylara bakalım.

Muttalip Keser’i Tanıyalım

Plastik cerrahi uzmanıdır ve 1991 yılında Ankara üniversitesinde mezun olup bu alanda başlangıç yapmıştır. Ankara Numune hastanesinde 5 yıl uzmanlık eğitimi görmüştür. 1998 yılında ise kendi iş yeri olan Dermaplast isimli merkezini açtı ve burada hastalarını kabul etti. Muttalip Keser daha sonra kendini saç ekimi alanında geliştirerek sadece bu alanda hizmet vermeye başladı. Yurt içinden ve yurt dışından birçok hastası bulunmakta olup genel olarak memnuniyet oranı yüksek bir doktor. Yurt dışı üniversiteleriyle ortak yaptığı birçok çalışmada mevcuttur. Sürekli olarak kendini geliştiren bir uzman olarak tanımlayabiliriz. Saç görünümünde doğallığı ve sıklığa önem vererek hastalarında mutluluğu hedeflemektedir.

İletişim Detayları

Bu doktora nasıl ulaşacağım diyenlere iletişim bilgilerini sunalım. Ortalama olarak on altı yıla yakındır bu alanda çalışmaktadır. Memnuniyet oranı yüzde doksan altı civarındadır ve kaliteyi ön plana almaktadır. Instagram hesabı yoktur.

Telefonu: 0312 442 42 52-0505 467 08 42

Fax: 0 312 440 66 56

Fiyatları Ne Kadardır?

Ne kadar ücret istiyor noktasına gelince birçok saç ekim merkezine göre fiyatlandırma yüksektir. Kaliteyi bozmamak adına bir miktar daha yüksek fiyat belirlemiştir. Greft başına ücretlendirme yapmaktadır. Bunun yanında bir gün içerisinde kesinlikle 2500-3000 greft ekimlerden uzak durmaktadır. Günde ortalama 1000-1200 greft kadar ekim yapmaktadır. Yüksek miktarlarda bir günde ekim yapılması kaliteyi bozacağından yanadır. Fiyat konusunda yine de belirli indirimler yapılmaktadır bunun için yüz yüze görüşülme önemlidir. Ayrıca ücreti kredi kartı ile ödemekte mümkündür.

Fiyat Bilgisi: 1 greft 3 Euro (20 TL ortalama)

Örnek: Bu doktora 1000 greft saç ekimi yaptıran biri ortalama 20000 TL ödeyecektir.

Kaynak: https://sacekiminiz.com/dr-muttalip-keser-sac-ekimi-fiyatlari-sac-ekimi-yaptiranlarin-yorumlari/

Bir önceki yazımız olan Sirkenin Saça Faydası ve Kullanımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.