Çocuğunuza Sevimli Örgüden Hayvan Örnekleri

Çocuğunuza Sevimli Örgüden Hayvan Örnekleri

Örgü oyuncaklar, küçük bir çocuk için harika bir hediyedir. Sizinde bir oyuncak yapmak için iğne ile yapabileceğiniz şaşırtıcı becerilerinizin olması gerekmez, kolay örgü oyuncak modellerini düz örgü örmeyi bilen her kadın çocukların seveceği bu hayvan örgülerini örebilir.. Dahası,küçük bir çocuk  için benzersiz evimli oyuncak yapmak için yumak renklerini kişiselleştirebilirsiniz. Çocuğunuzun oyun için seveceği bu sevimli örgü hayvan oyuncakları deneyin …

Örgü Panda

 

orgu panda ornegi modeli
Çocukların seveceği örme oyuncaklardan en şirini örgü pandalar… Kız ve erkek çocukların oynayabileceği sevimli bir örgü oyuncak.İsterseniz üstüne farklı kıyafetler örebilirsiniz.Örgü panda nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

orgu panda nasil yapilir 1 orgu panda yapimi

 

Örgü Tırtıl

Örgü becerileri başlangıç ​​aşamasında olanlar için örgü tırtılların yapımı daha kolay olacaktır, Diğer oyuncak hayvanların kollarını ve bacaklarını yapmak çok zor görünüyorsa, o zaman bu küçük tırtıl sizin için mükemmel bir proje. . Panda aksine, istediğiniz herhangi bir renk tırtılı yapabilirsiniz. Ayrıca, başka bir geçişten sonra,başka renk bir kaç sıra yaparak çizgili olarak onu yapabiliriz.

orgu tirtil ornegi

Örgü Kedi

Ben bir kedi insanım 🙂 bu yüzden bu sevimli kediyi yapmak güzel bir fantezi. O renkli yün ve büyük bir şiş ile örebileceğiniz, ve örmesi hızlı olan bir örnek Çünkü o bir şişman kedi. Çocuklar bu kediye sarılmaya bayılacaklar.

kedi orgu yapimi

Örgü Baykuş

Abimle bizim çocukken büyük bir baykuş hayranı olduğumuzu söylerler bu yüzden örgü oyuncaklar arasına bunuda dahil etmek istiyorum! Sadece düz  örgü, ters örgü, ve birlikte iki örgü kullanarak yapmak için hızlı ve kolay bir mode. Yani herkes bu sevimli ufaklıkları yapabilir. Gözler için düğmelerini kullanabilirsiniz, ama  onları sıkıca dikdiğinizden emin olun .

orgu baykus ornegi

Örgü Maymun

Tüm çocuklar arsız ve sevimli maymunlara aşık değil mi? Bu arsız çatlak maymunun birde muzu var.. Bu örnek oldukça büyük  onu yapmak için biraz daha fazla yün gerekir . Sizin kadar çocuğunuzun da çok seveceği oyuncak bir maymun modeli, bu maymunu gördüğünde yüzünde kocaman bir gülümseme olacağından emin olabilirsiniz!

orgu maymun ornegi

Örgü Tavşan

Çoğu çocuk tavşanlara sevgi ve şefkatle bakıyor, onlar bu oyuncağa tapacaktır 🙂 Siz tabii ki istediğiniz herhangi bir renk ile onu yapabiliriz. Ona bir ponpon kuyruk,  Önce bacakları yapın, daha sonrada gövdeyi örmeye başlayın.

orgu tavsan modelleri

Bir önceki yazımız olan Bayan Örgü Kazak Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2014 bayan örgü kazak, 2015 örgü kazak ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.