2014 Metalik Ayakkabı Modası

2014 Metalik Ayakkabı Modası
7 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.856 kez okundu.

Ayakkabılar bayanların en çok almayı sevdikleri en çok önem verdikleri aksesuarları arasında yer alır. Bayanların mutlaka en az birkaç tane ayakkabısı vardır. Bayanlar ayakkabıları almaktan ve giyinmekten çok hoşlanırlar. Hatta bazı bayanların birkaç dolap ayakkabısı vardır.

metalik-ayakkabi-trendi 11

Bu nedenle ayakkabılar bayanların çok sevdikleri eşyaları arasında yer alır. Zaten bir kıyafeti en şık ve en modern bir şekilde tamamlayacak olan da ayakkabılardır. Bu sezon ayakkabı tercihi yaparken metal ayakkabı modellerini sıkça tercih etmenizi öneriyorum.

metalik-ayakkabi-trendi 2

Metalik ayakkabı modası 2014 yılında son derece öne çıkıyor. Gümüş ve altın rengi metalik ayakkabı modelleri bu sezonun iddialı metalik ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Bir kıyafeti daha şık ve daha modern gösterecek olan ayakkabılardır. Bu nedenle tercih edilecek olan ayakkabının şık ve modern olması gerekmektedir.

metalik-ayakkabi-trendi 1

Bir kıyafeti en şık ve modern algılanmasını sağlayacak olan ayakkabılar olduğu için kaliteli bir ayakkabı her zaman için daha bir başka şık durur. Görsellerimizden yeni sezon trendi metalik ayakkabı modellerini incelemenizi öneriyoruz.

metalik-ayakkabi-trendi 10 metalik-ayakkabi-trendi 9 metalik-ayakkabi-trendi 7 metalik-ayakkabi-trendi 6 metalik-ayakkabi-trendi 5 metalik-ayakkabi-trendi 4 metalik-ayakkabi-trendi 3

2014 Kol Saati Modelleri
İlkbahar/ Yaz Gömlek Modelleri 2014

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git