Okul İçin 18 Farklı, Oldukça Trend ve Kolay Saç Stilleri

A+
A-
Okul İçin 18 Farklı, Oldukça Trend ve Kolay Saç Stilleri

Okul için hem trend, hem hızlı hem de kolay bir saç stiline sahip olmak çok önemlidir, bunu hepimiz kendi okul günlerimizden hatırlarız. Bu kesinlikle günümüz stillerine uygun olmalı, hızlıca yenilemesi kolay olmalı hem de göz alıcı durmalı.

Okul kızları için en popüler saç stili hala genellikle uzun saçlardan oluşuyor, stil sahibi ve salaş, fakat bu sezon küt saçlar da bu trendlerin arasında yer alıyor, özellikle de asimetrik küt saçlar.

Taze, modern ve pratik stiller

Peki ya siz uzun saçlarınızın taze görünümünü bütün gün korumayı hangi stil ile başarıyorsunuz? İşte sizin için galerimizde topladığımız hem kullanışlı, hem stil sahibi kesim fikirleri, bu modeller ile saçlarınızı kısa sürede göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Uzun Saçlar İçin Pratik Hollanda Örgüsü

blank

Düz Kesimler

Yukarıdaki özellikleri sağlamanın en güzel yollarından biri saçlarınızda son dönemin önemli modellerinden biri olan düz kesimleri kullanmak olacaktır. Örneğin saçlarınızı düz şekilde, bir çizgi halinde kestirmeniz size sağlam bir görünüm katacağı gibi yuvarlak olan yüzlerin de daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Eşit Olmayan ve Uçuk

Eğer okul arkadaşlarınız arasında daha trend bir görünüme sahip olmak istiyorsanız neden saçlarınızı eşit olmayan ve katlı şekilde kestirmeyesiniz?

Saçlarınızı eşit olmayan şekilde kullanmak istediğinizden emin değil misiniz? Başlangıç olarak yüzünüze yakın kısımları bu şekilde kestirebilir ve bu görünümün hoşunuza gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz.

Orta Uzunluktaki Saçlar İçin Eşit Olmayan Saç stilleri

Yüzü çerçeveleyen kısa saçlar

Saçlarınızın uzunluğu ne olursa olsun farklı bir görünüme sahip olmak için saçlarınızın yüzünüzü çerçeveleyen kısımlarını daha kısa kestirebilirsiniz. Eğer saçlarınız kalınsa bu yan kısımlar yüzünüzün hem daha ince görünmesine sebep olacak hem de güzel bir değişiklik katacaktır. Saçlaırnızın bu kısımlarının uçlarında farklı renkler kullanarak da göz alıcı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Düz Saçlar İçin Orta Uzunluktaki Kesimler

Topuzlar

Topuzlar hem kolay olmaları hem de güzel bir görünüme sahip olmaları sebebiyle genellikle okulda da, başka mekanlarda da sıklıkla tercih edilen bir saç modelidir. Düz topuz yerinde farklı topuzlar deneyerek de saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Süper-Trend Hızlı ve Kolay Topuzlar

Yarı-Açık Yarı-Toplu Trend

Mesela bu tarz yarısı açık, yarısı toplu saç stilleri şu an inanılmaz trend durumda ve üst kısımlarda farklı modeller kullanarak saçlarınızı kolayca hareketlendirebileceğiniz farklı seçeneklere de sahip!

İkili At Kuyruğu Modelleri

En Trendler

Ve eğer saçlarınızı uzun tutmak istemiyorsanız şu anda çağdaş görünüme sahip ve trend stillerden olan kısa ya da uzun küt saçları, pixie saç stillerini de deneyerek okulda kullanabileceğiniz süper-trend modellere sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı At Kuyruğu Saç Modelleri

Okul İçin Kolay ve Hızlı Saç Stili Fikirleri

blank

At Kuyruğu İle Spiral Saç Stili

blank

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Dalgalı Saç Stilleri

Gevşek Yandan Örgü Modelleri

Okul İçin Trend, Hızlı ve Kolay Saç Stilleri

Fransız Örgüsü Saç Stilleri

Tatlı, Kolay Örgü Saç Stilleri

Ombre Dalgalı Saç Stilleri

Ombre Kısa Saç Kesimi

Süper-Trend, Hızlı ve Kolay Saç Stilleri

blank

Düz Kahküllü Uzun Küt Saçlar

Dağınık, Uzun Saç Stilleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.