Ünlülerin Kullandığı Skinny Jean Modelleri 2020

A+
A-
Ünlülerin Kullandığı Skinny Jean Modelleri 2020

Skinny jeanlerin (dar kot pantolon) asla modasının geçmediğini görüyoruz. Son zamanlarda yırtık kotlar, dizden yırtık kotlar ve ten rengine sahip skinny Jean modellerini çok fazla gördük. Günlük ve günlük dışı bu kotlara yakından bakmak karar vermemize yardımcı olacaktır. Ayrıca alışılmışın dışındaki stilleri herkes sever. Önceki yıllardan beri de skinny kot pantolonlar herkesin favorisi. Ünlülerin kullandığı skinny Jean modelleri 2020 başlıklı konumuzla beraber ufkunuz daha da açılacak. Ünlülerin kullandığı birçok model size ilham kaynağı olabilir bu açıdan önem arz etmektedir. İşte skinny Jean modelleri ile ilgili diğer bilgiler

 

skinny jean

Kim Kardashian’ın kullandığı skinny jean

 

Skinny Jean (Dar kot pantolon ) Hakkında İpuçları

 

-İster rahat bir yürüyüş için isterseniz de gece veya arkadaşınızla bir yere giderken skinny jeanlerinizi kullanabilirsiniz. İşyeri içinde doğru gömlek ve bluzla kombin yapabilirsiniz.

-Günlük giyim için bu kot pantolon türünü kullanıyorsanız tişört, zarif bir gömlek ya da kısa üstleri tercih etmelisiniz. Ayakkabı olarak da yüksek topuk kullanmanızı öneririz.

-Skinny jeanlerin çok fazla çeşidi var. Yırtık, düz, taşlanmış, işlemeli, taşlı gibi. Bunlardan hangisini giymeliyim diyorsanız o birazcık sizin zevkinize kalmış diyebiliriz.

-Dar özellikli bu kotlar vücut hatlarınızı düz gösterir bu da çok büyük bir artıdır. Bu noktada hafif kilolarınızı gizleyebilirsiniz.

 

skinny jean modelleri 2018

Miranda Kerr ve skinny jean modeli

 

Ünlülerin seçtiği modellere bir göz atıp hangisini beğendiğinize karar verin. Şöhretler her zaman moda konusunda bir adım öndedirler. İşte ünlüler ve giydikleri kot modelleri.

 

Galerimize Göz Atın!

Skinny Jean Giyme Sanatı

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.