Mango İlkbahar Yaz 2014 Violeta Büyük Beden

Mango İlkbahar Yaz 2014 Violeta Büyük Beden
20 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 3.656 kez okundu.

Mango İlkbahar Yaz 2014 Violeta Büyük Beden

Mango, ”Violeta” büyük beden ilkbahar yaz koleksiyonu vitrinlerde yerini almaya başladı.Büyük beden bayanların stilini güçlendirebilcek harika ilkbahar yaz koleskiyonuson derece ve havalı olduğu kadar bu nasıl büyük beden dedittirecek şıklıkta!

Mango 2014 Violte ilkbahar yaz koleskiyonunda arayıpta bulamayacağınız hiç bir şey.Büyük beden farklı renkte ve çeşitte ceketler, gömlekler bluzlar, pantolonlar, elbise ve etekler her kadının gönlünü çalacak şıklıkta ve kesimlerde tasarlanmış.Mango ile sizde büyük beden şıklığını sınırsız kombin seçenekleri ile bu yaz çok şanslı olacaksınız.

mango violeta büyük beden ilkbahar yaz 2014En canlı yaz renklerinin yer verildiği koleksiyonda, kırmızı, mavi, nude renkerlin yanı sıra siyah ve beyaz renklerde büyük bedeb koleksiyonun dikkat çeken parçalarından.Beyaz Blazer ceketi ve beyaz şortu ilkbahar yaz havasını şimdiden niz yaşatıyor.

mango büyük beden blazer ceket 2014Mango 2014 büyük beden yaz koleksiyonunda en çok beğendiğimiz parçaların bir diğeride büyük beden elbise modelelri hem desenli hem klasik kalem etekli elbiseleri, sizibüyük beden den çıkartıp seksi ince bir kadın havasına dönüştürebilir.

mango violeta 2014 ilkbahar yaz elbise modelleriSizler için hazırladığımız 2014 Mango İlkbahar yaz Büyük Beden Koleksiyonun diğer dikkat çekici parçalarını aşağıdaki galerimizden, resimlerin üstüne tıklayarak daha yakından inceleybilirsiniz.

Romantik Kısa Saç Modelleri
Göz Şekline Göre Makyaj Teknikleri Ve Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git