Skinny Jeans Giymenin 15 Şık Yolu

Skinny Jeans Giymenin 15 Şık Yolu

Kot pantolon gardırobunuzda bulunması gereken temel bir parçadır. Bu pantolonların hiçbir zaman modası geçmeyecek. Modası geçen değişen parçalardan olmayacak. Kot pantolonların farklı tarzları da mevcuttur. Bu tarzları belirlerken vücut yapımızı,giyim tarzımızı,yaşımızı, kombin tercihlerimizi dikkate almalıyız. Son yıllarda ön plana çıkan tarz ise skinny jeans, dilimizde karşılığı ise dar kesimli kot pantolon anlamına gelmektedir.Özellikle gençler arasında çok rağbet gören bu kot pantolon modeli vazgeçilmez olmaya başladı.Sokaklarda skinny jeans ile güzel kombinler yapmış bayanlara daha fazla rastlar olduk. Bu durum skinny jeanslerin daha güzel görünüm vermesi ve estetik durması çok etkilidir.

Bu model vücut tiplerine göre doğru kesim ve stili buluşturan bir modeldir. Skinny jeansler bayanları daha ince ve fit gösterir bacakları olduğundan ince uzun göstererek daha uzun boylu biriymiş izlenimini verir. Birbirinden farklı tonlarda ve stili olan bu modelin. Renklerini ve stillerini de seçerken de çok dikkatli olmalısınız. Koyu tonlarını tercih ettiğinizde bacaklarınız daha ince görünecektir. Açık renklerde ise daha kısa görünecek bu ayrıntılara dikkat etmenizde yarar var.Yüksek belli skinny jeanslerde boyunuzu uzun göstererek sizi daha güzel gösterecektir. Yırtık ve baskılı stilleri is son yılların en çok moda olan stillerindendir. Skinny jeansler ile sandaletler ve diğer topuklu,düz ayakkabılar rahat kombine şansı sunmaktadır. Galerimize göz atıp birbirinden farklı modelleri görerek inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.