Büyük Beden Gece Elbiseleri

A+
A-
Büyük Beden Gece Elbiseleri

Hepinize merhaba arkadaşlar. Havaların ısınması nedeniyle bildiğiniz gibi davetler arttı. Düğünler, nişanlar, kına geceleri, doğum günü kutlamaları gibi pek çok şey yüzünden sürekli evden dışarıya çıkmak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden gece elbiselerine olan talepte bir hayli arttı. Bu yüzden bizler de büyük beden gece elbiseleri modellerini sizlere göstermeye karar verdik. Uzun elbiseden kısa elbiseye pek çok farklı model bulabilirsiniz. Eğer sıfır bir gece elbisesi istemiyorsanız bir geceliğine kiralayabileceğiniz yerler mevcuttur. Ya da ülkemizde de oldukça yaygınlaşan ikinci el kıyafet sektörüne göz atabilirsiniz. Bu şekilde pek çok farklı kaynaktan sizlere göstereceğimiz gece elbiselerine benzer modeller bulabilir ya da kendiniz ona benzer bir elbise diktirebilir ya da kendiniz dikebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Gece Elbiseleri

Büyük Beden Gece Elbiseleri

Büyük beden gece elbiseleri bakarken aslında önemli olan sizin vücudunuzdur. Vücudunuzu tanıdıktan sonra giyeceğiniz her elbise oldukça şık duracaktır. Büyük beden olduğunuzdan dolayı vücut kıvrımlarınız daha az belirgin olsa da kilonun olduğu bölgeleri kullanarak o kıvrım görüntüsünü vermeniz oldukça kolaydır. Diyelim ki nişanınız için bir gece elbisesi arıyorsunuz ancak kilonuz özellikle bel altınızda duruyor. Türk kadınlarında oldukça sık rastlanan bu beden şekli nedeniyle aslında gece elbiseleri bulmanız çok kolay. Gece elbisenizin üstünü dar altını ise daha kabarık bir model seçmelisiniz. Bu şekilde basen ve kalçanızın büyüklüğünü saklamış olursunuz.

Büyük beden gece elbiselerine bakıyorsunuz ve göbek kısmınız diğer vücut kısmınızdan daha çok dikkat çekiyorsa size dar elbiseler giymenizi tavsiye etmeyiz. Dar giymek vücut kıvrımlarınızı gösterir ve özellikle ayva göbekliyseniz bu oldukça istenmeyen bir görüntü yaratacaktır. Bunun yerine kol dekolteli ya da göğüs dekolteli olan gece elbise modellerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bel kısmı dümdüz inmesine rağmen kollarda ya da göğüste ya da ikisinde birden olan farklı süslemeler ve dekolteler dikkati göğsünüzün altından üstüne doğru çekecektir. Bu sayede hem göbeğinizin dikkat çekmesini önleyebilir hem de oldukça şık bir şekilde geceyi tamamlarsınız. Büyük beden giyinen herkes bu şekilde odağı nereye toplayacağını seçmelidir.

Büyük Beden Kısa Gece Elbiseleri

Büyük Beden Renkli Gece Elbiseleri

İnsanlar kilolu insanların siyah gibi koyu renkler giyip kilolarını sakladıktan sonra güzel görüneceklerini söyleseler de bu pek doğru değildir. Özellikle büyük bedenler için oldukça renkli ve güzel gece elbiseleri modelleri bulunmaktadır. Hatta simli ya da pullu istiyorsanız onlardan da bulabilirsiniz. Önemli olan o özel gecede kendinizi hangi renkle daha iyi hissedeceğinizdir. Özellikle gençseniz sizlere koyu renklerden çok dikkat çeken bu renkleri öneriyoruz. Görselimizde gördüğünüz simli ve püsküllü model gibi modelleri özellikle tavsiye ediyoruz. Vücuda yapışmayan kesimi ve dikimi sayesinde kiloların olduğu bölgeleri saklar. Bu şekilde hem dikkat çekici hem de hoş görüneceksinizdir.

Eğer daha yaşlıysanız o zaman koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Hem yaşınızı hem de kilonuzu gizlemenizi saklayacaktır. Özellikle koyu renk gece elbisesi giydiğinizde makyajınızı daha açık ve doğal renklerde yapmalısınız. Bu şekilde daha taze görünen bir yüze sahip olacaksınız. Bu kombinle hangi rengi giyerseniz giyin siyah el çantası ve siyak yumurta topuk ayakkabı oldukça iyi gidecektir. Ancak pek çok farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Parlak bir elbise giydiyseniz çanta ve ayakkabınızı daha sade tutmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gece elbisesi ile uyum sağlayabilecek pek çok farklı ayakkabı ve çanta modelleri mevcuttur. Ayrıca pek çok farklı saç stilleri de vardır. Bu yazılara da bakarak kendinizi davete güzelce hazırlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Çizme Modelleri başlıklı makalemizde 2020 Çizme Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.