Saks Mavisi Abiye Modelleri

Saks Mavisi Abiye Modelleri

Bir davete çağırıldınız ve abiye mi giyeceksiniz? O zaman size oldukça dikkat çekici görünürken sadeliğinizden ödün vermemenizin sırrını veriyoruz. Abiyenizin süsünü sade tutarken rengini dikkat çekici seçmek. Bu yüzden bugün sizlere saks mavisi abiye modellerini göstereceğiz. Bu yıl uzun abiye modelleri oldukça popüler bu yüzden eğer boyunuz kısaysa ve uzun abiye giymek istiyorsanız o zaman topuklu ayakkabılar giymenizi tavsiye ederiz. Eğer gerçekten kısaysanız topuklu ayakkabınızın topuğunu gerçekten uzun seçmelisiniz. Bununla birlikte uzun abiye ve elbiselerin siz olduğunuzdan kısa gösterebileceğini hatırlatmak isteriz. Eğer uygun topuklu ayakkabıyı bulduysanız ve uzun abiye istediğinize eminseniz saks mavisi abiye giymemek için bir nedeniniz yok demektir. Haydi şimdi saks mavisi abiye modelleri ve kombinlerine bakalım.

Saks Mavisi elbise Modelleri

Saks Mavisi Abiye Modelleri

Bu yılın saks mavisi abiye modelleri oldukça uzun. Kalça kısmına kadar vücut ölçülerinde kalça kısmından sonra ise geniş olan balık modeller oldukça popüler. Bu modelle kumaşına bağlı olsa da çok rahat hareket edemezsiniz. Bu yüzden örneğin bir düğüne katılacaksanız ve deli gibi oynayacaksanız bu modelin size göre olduğunu söyleyemeyiz. Saks mavisi olan başka abiye modellerini inceleyebilirsiniz. Balık kesim abiye modellerini örneğin nişanınız varsa giyebilirsiniz. Böylece hem nişanınızda çok şık ve sade görüneceksiniz hem de rahatça hareket edeceksiniz. Ancak daha önce de dediğimiz gibi balık kesim abiye modeliyle oyun havasında dans etmeniz pek kolay olmayacaktır.

Saks Mavisi Abiye Modelleri

Bildiğiniz gibi saks mavisi bir elbise giydiğinizde oldukça rahat fark ediliyorsunuz. Bu yüzden saks mavisi elbise modellerinin çoğunda aşırı dekolte kullanılmıyor. Genel olarak göğüs dekoltesi tercih edilse de aklınıza derin göğüs dekolteleri gelmemeli. Yakası biraz açık ve zarif kolyeler için yeterli alan bırakan bu abiyeler oldukça şık görünüyorlar. Eğer saks mavisi abiye giyecekseniz yakası da açıksa ince ve zarif bir kolye takmanızı tavsiye ediyoruz. Kolyenin zinciri her ne kadar zarif olsa da ucundaki süsü büyük ve göz alıcı olabilir. Gümüş ya da beyaz altın takıları tercih etmenizi öneririz. Böylelikle kombininizin bütünlüğü çok dağılmaz bunun nedeni saks mavisi abiye modellerine en çok beyaz ve açık gri renklerinin yakışmasıdır.

Saks Mavi Abiye Modelleri

Saks Mavisi Abiye Kombinleri

Hazır kombin önerilerine başlamışken devam edelim. Az önce de dediğimiz gibi beyaz ve açık gri renkleri saks mavisi ile oldukça fazla uyum sağlıyor. Özellikle topuklu ayakkabınızı alırken bu renklere gidebilirsiniz. Eğer elbisenizi sade tutup ayakkabınızı daha dikkat çekici alacaksanız özellikle bu renklerde simli ve parlak modellere çok rastlıyoruz. Bu modellerde pırlanta gibi pek çok takı ve boncuk eklentisi de olabilmektedir. Eğer gerçekten sade ve bu tür süsten kaçmak istiyorsanız o zaman daha sade topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Topuklu sandalet ya da sivri uçlu topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Saks Mavisi Abiye Modeller

Özellikle straplez saks mavisi abiye modellerine kolye ve küpe takmasını tavsiye ederiz. Büyük ve yuvarlak şekilli küpelerden askılı ya da sallanan küpelere kadar hepsi olur. Önemli olan göğüs kısmındaki dikkati yüze doğru da taşımasıdır. Yani elbisenin odağından dikkatleri alıp yüze vermeniz lazım. Bunu yaparken makyajınızı fazla abartmamalısınız ve hafif tutmaya çalışabilirsiniz. Çünkü saks mavisi oldukça dikkat çekecektir. Doğal ve pastel tonlarında bir makyaj sizi oldukça güzel gösterecektir. Ten rengi ve kahverengi tonlarında seçerseniz iyi olacaktır. Kolye, bileklik, ayakkabı ve küpenin rengini aynı tonlarda seçmeniz oldukça bütün bir görüntü sağlayacaktır. Eğer çanta kullanacaksanız çantanızın da aynı renkte olmasını tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kadın Kot Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde Kadın Kot Gömlek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.