Kadın Kot Gömlek Kombinleri

Kadın Kot Gömlek Kombinleri

Kadınlar toplaşın! Şimdi sizlere kadın kot gömlek kombinleri önerileri yapacağız. Ancak bu kombinleri yalnızca yaz için olduğunu düşünmeyin. Kolayca diğer mevsimlere de uyarlayabilirsiniz. Kot pantolonlar kot gömleklerden daha çok tercih edildiği bir gerçek. Ancak sizlere şimdi kot gömleklerle de oldukça şık olabileceğinizi göstereceğiz. Bu yıl oldukça açık renkli mavi kot gömlekler moda. Özellikle yaz ayları için çok uygun olan bu mavi kot gömlekleri pek çok farklı şekilde giyip deneyebilirsiniz. Etek altına ya da pantolonla birlikte giyebileceğiniz için hangi kullanımda daha çok rahat ediyorsanız öyle giyinmelisiniz. Örneğin tüm gün ve gece dışarda kalıp sosyalleşip çalışacaksanız ve en çok etekle rahat ediyorsanız etekli kot gömlek kombinlerine bakmanızı öneririz. Eğer pantolonla daha çok rahat ediyorsanız o zaman pantolon giymenizi öneririz.

Kadın Kot Gömlek

Pantolonlu Kadın Kot Gömlek Kombinleri

Kadın kot gömlek kombinleri yazısını en klasik olan ve en sık kullanılan pantolonlularla başlatmak istedik. Bildiğiniz gibi en sık kullanılan kot gömlek ve pantolon kombininde pantolon da kot kumaştan oluşur. Gömlek ve pantolonunuz tek şekilde kot olduğu için bazılarının hoşuna gitmese de oldukça estetik bir duruşu olduğuna dikkat çekmek isteriz. Bununla birlikte eğer kot pantolon ve kot gömleği seviyorsanız ama bunların kesintisiz bir şekilde inmelerini istemiyorsanız o zaman kemer gibi aksesuarları kullanabilirsiniz. Eğer kemerinin şeklinin diğer takılarla olan uyumunu sağlarsanız oldukça şık olacağınıza eminiz.

Kadın Kot Kombinleri

Bununla birlikte tabii ki farklı pantolon renkleriyle de kombin yapılabilir. Özellikle beyaz ve siyah sıkça karşımıza çıkmaktadır. Eğer kot gömleğiniz ağartılmışsa yani belli bölgeleri daha eski ve yıpranmış görünüyorsa o zaman siz pantolon rengi olarak beyaz pantolon tercih edebilirsiniz. Açık mavi ağartılmış kot gömlek ve beyaz pantolon renginizi oldukça açacaktır. Bu yüzden ayakkabı ve çanta gibi kombinizi tamamlayacak unsurları siyah seçebilirsiniz. Ayakkabı konusunda ise ister topuklu ister spor ayakkabı seçin ikisi de oldukça şık duracaktır. Önemli olan bu kombini giyerken hangi şekilde daha rahat edeceğinizdir. Eğer uzun saatler giyip ayakta kalacaksanız o zaman size topuklu ayakkabı giymenizi tavsiye etmiyoruz. Ancak görseldeki gibi çantanızı büyük alıp içine hazır spor ayakkabılarınız koyabilir ve arada değiştirebilirsiniz.

Kot Gömlek Kombinleri

Etekli Kadın Kot Gömlek Önerileri

Kot gömlek ve etek bir arada asla güzel gitmez diye düşünenlerdenseniz o zaman hata ediyorsunuzdur. Hem ciddi hem de spor görünmek istiyorsanız bu kombin tam size göre. Kot gömleğinizin rengi ne olursa olsun altına bir etek giyebilirsiniz. Giydiğiniz eteği ister içinize atarsınız isterseniz ise dışarıda tutarsınız. Eğer üst kıyafetinizi içe sokacaksanız bu size daha ciddi bir görünüm verir. Güzel bir saat ve topuklu ayakkabı ile süsleyebilirsiniz. Kolye takmanız görüntünüzü bozabilir ancak güzel top küpelerden takarsanız kombininizin bütünlüğü bozulmamış olur.

Kot Gömlek Kombin

Eğer eteğiniz içeride kalacaksa bu size daha günlük bir görüntü verir ve bu görüntüyü desteklemek için takılar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kot ceketinizin önlerini açık tutabilir ve içine beyaz sade bir askılı giyebilirsiniz. Bu kombinize pek çok takı da ekleyebilirsiniz. Örneğin güzel bir fular ya da bileklik ve saat gibi. Fular kullanacaksanız ve küpe takmak da istiyorsanız küpenizi daha küçük tutmanızı öneririz. Fular boynunuzu kapayacağı için küpeniz büyük olursa boyun tarafınız oldukça dolu görünecektir. Çantanızla uyumlu güzel bir güneş gözlüğü ile tamamlayabilirsiniz. Ancak çantanızı el çantası olarak seçmek zorunda değilsiniz. Bu giyim oldukça günlük olduğundan dolayı sırt çantasıyla bile güzel görüneceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Kot Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde Erkek Kot Gömlek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.