Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Yazın gelmesiyle birlikte bikini ya da mayo tercih etmek istemeyenler haşema modeli araştırmaya başladı bile. Paraşüt kumaş haşema modelleri bu sene oldukça rahat. Yüzerken ya da plajda vakit geçirirken hareketleriniz kısıtlanmayacak. Aynı zamanda kızgın güneşin altında dururken bu sene popüler olan haşema modelleri sayesinde terlemeyeceksiniz. Kumaşın yanı sıra rengi ve deseni gibi faktörlerde sizin rahatlığınızı etkileyecektir. Mesela tercih ettiğiniz haşema modeli siyah renkliyse güneşi daha çok çekecektir. Ayrıca kısa kollu haşema modelleri hem sizi daha çok serin tutacaktır hem de güneşi teninizde hissedebilirsiniz. Çeşit çeşit olan paraşüt kumaş haşema modelleri için yazımızı okumaya devam edin.

Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Yaprak Desenli Haşema Modeli

Süslenmeyi çok seviyorsanız sahildeyken bu özelliğinizden vazgeçmeye gerek yok. Özellikle de şık ve rahat olacağınız bu yaprak desenli haşema modeli çok hoşunuza gidecek. Genel olarak siyah olan bu haşema modeli üzerinde ki yaprak desenleri ile daha şık bir duruşa sahip. Uzun kollu olan bu modeli özellikle doğa severseniz bayılacaksınız.

Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Desenli Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Özellikle mavi renk seviyorsanız ve dolabınızda da mavi renk ağırlıklıysa haşemanızı da o renkte tercih edebilirsiniz. Koyu mavi renge sahip olan bu haşema modeli üzerindeki çiçek desenleriyle daha şık oldu. Desenli paraşüt haşema modelleri arasında en çok bu model tercih edilmektedir. Eğer rahatlığa ve kıyafetlerin verdiği güzel enerjiye inanıyorsanız bu modeli tercih etmelisiniz.

Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Denizci Haşema Modeli

Denize girmeyi, tatil yapmayı herkes çok sever. Bu güzelliği arttırmak ve tatilde daha mutlu olabilmek için haşema modellini seçerken sevdiğiniz deseni seçmelisiniz. Eğer siz denizciliği çok seviyorsanız o zaman bu denizci haşema modeli tam size göre. Üzerinde ki kırmızı renkler ve denizci işaretiyle çok şık olan haşema modeli denizciliği seven herkesin ilk tercihi.

Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Sade Parüşüt Kumaş Haşema Modelleri

Eğer desen ve renk size göre değilse siyah renkteki sade paraşüt kumaş haşema modelleri size uygun olacaktır. Tek renkten oluşan bu haşema modeli sadelik sevenlerin bir numaralı tercihi. Siyah dışında farklı renklerde de sade haşema modeli tercih edebilirsiniz.

Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri

Bir önceki yazımız olan Cemre Baysel Saç Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.